Yurtdışında Ekonomik Fiyatlara Hukuk Fakültesinde Lisans Tamamlama Şansı

Yurtdışında Ekonomik Fiyatlara Hukuk Fakültesinde Lisans Tamamlama Şansı

Türkiye’de adalet mezunları DGS sınavı ile hukuk fakültesine kayıt yaptırabilme şansına sahip olabiliyorlar. Adalet meslek yüksek okullarının çokluğu ve kontenjanın azlığı da öğrencilerin hukuk fakültelerinde eğitim alabilme şanslarını kısıtlamaktadır. Öğrenciler hayallerini gerçekleştirmek ve hukuk diplomasına sahip olabilmek için alternatifler aramakta ancak ülkemizde bu konuda bir sonuca ulaşamamaktadır. DGS ile hukuk fakültesi kazanabilmek için en az ilk 1000 içerisinde yer almak gerekmektedir. Öğrencilerin de 120 soru içerisinde neredeyse soruların tamamını yapmaları gerekmektedir.
Özel üniversiteler ise öğrenciler için oldukça yüksek harçlara sahiptir. Yıllık ücretler 35.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Üstelik kazanmak için yine ilk 1000 içerisinde mutlaka yer almak gerekmektedir. DGS hukuk fiyatları öğrencilerin birçoğunun karşılayabileceği tutarların üzerinde yer almaktadır. DGS hukuk fiyatları öğrencilerin bütçelerini aştığı için yurtdışı eğitim tercih sebebi olmaktadır. Ukrayna’da yer alan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi öğrenciler için son derece ekonomik fiyatlara eğitim şansı sunmaktadır.
Öğrenciler hukuk fakültesi eğitimine 3. Sınıftan devam edebilmekte ve 2 yıl içerisinde hayallerini süsleyen diplomalarına kavuşabilmektedirler. Siz de ön lisans diplomanız ile gelerek hayallerine ulaşanlar arasında yerinizi alabilir DGS hukuk fiyatları ile karşı karşıya kalmadan son derece uygun şartlarda ve kısa sürede eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde herhangi bir dil eğitimi olmadan; tamamen Türkçe olarak öğrenim görebilirsiniz. Türk akademisyenlerden oluşan eğitim kadrosu ve Türkiye’de uygulanan hukuk müfredatını öğrencilere sunması sebebiyle üniversitemize kayıt yaptırabilir; hedefinize en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.
Ayrıca Türkçe eğitim verebilir akreditasyonuna sahiptir. Bu nedenle dil öğrenmek zorunda kalmadan, ana dilde eğitim alabilirsiniz. Ukrayna’da Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği üniversitemizde kaliteli bir eğitim alarak, hukuk camiasına adımlarınızı atabilirsiniz.
Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile düzenlenen bu eğitimlerin bir parçası olmak; hukuk fakültesinde DGS hukuk fiyatları altında kayıt olabilmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile kayıt işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Yılın her günü eğitim ve kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Puanla
[OY: 3 Ortalama: 3.7]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!