Priştine Universum Üniversitesi Dikey Geçiş Başvuru Formu

Yurt Dışındaki Üniversitelere Dikey Geçiş Başvuru Formu

Yurt Dışındaki Üniversitelere Dikey Geçiş Başvuru Formu

Birçok öğrencinin merak ettiği, dikey geçiş başvuru formu doldurma işlemleri oldukça kolay olmakta. Dikey geçiş için sınava girmeniz puan almanız gerekmez. Sizler için en anlaşılır olabilmesi adına bizlere ulaştığınızda her çeşitte destek ve yardımı sağlayabiliriz. Yurt dışı eğitimlerinde, hem kalite, hem de ekonomik fiyatlarıyla, ön sıralarda bulunan üniversitemizi sizlere tanıtmak istiyoruz. Oldukça çok bölüme sahip, Türkçe eğitim desteğimiz, deneyimli ve profesyonel doçentlerimiz, profesörlerimiz ile birlikte hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Müracaat SüreciBaşvuru işlemlerinizde öncelikle, dikey geçiş başvuru formunu doldurmalısınız. Daha sonra sizler için uyguladığımız ekonomik müsait fiyatlarımızla, kolay bir biçimde okulumuza yerleşebilirsiniz. Kaliteli ve uzman ekibimizle beraber harika bir eğitim hayatına ne dersiniz? Müracaat sürecinizde herhangi olumsuzluk yaşamayacağınızı belirtmeliyiz. Bir yıllık ücretlerimizin 2500 TL gibi epey bir ekonomik bir fiyatta olduğunu söyleyelim. Birçok vakıf üniversitesiyle kıyaslandığında, bilhassa ülkemiz şartlarında böylesine ucuz bir fiyat bulmak pek mümkün değildir. Hem yurt dışında olması, kaliteli eğitim seçeneği ve ucuz fiyat seçeneklerimizle birlikte siz öğrencilerimizi bekliyoruz.

Hayallerinizi Ertelemeyin
Yurt dışında 8 ülkede çalıştığımız üniversitelerimiz doğayla iç içe ve harika tarihsel eserlere sahip bir hayat olanağı sunmaktadır. Hiçbir şekilde pişmanlık yaşamayacağınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Vakıf üniversiteleri arasında yoğun şekilde ciddi bir yeri olan üniversitemiz sayesinde, sağlam bir eğitim ve sonrasında iyi iş olanaklarına kavuşacaksınız. İçinde vize sorunu olmayan üniversitelerimiz var. Bu sebeple giriş ve çıkışlarınızı pasaportunuzla rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üniversitemizde öğrenci olabilmeniz için ilk yapmanız gereken aşama dikey geçiş başvuru formunu doldurmak ve kontenjan dolmadan yerinizi ayırtmak. Sonrasında oldukça ekonomik olan yıllık ücretinizi ödemesi yaparak eğitime başlamak.

Herhangi bir biçimde puan şartı aramıyoruz. Bu noktada epey bir memnun olacağınızı düşünüyoruz. Geçiş işlemleriniz sahip olduğumuz kredi transfer yöntemiyle birlikte gerçekleşmektedir. Eğitim hayatınız boyunca sağlam bir donanıma ve eğitim bilgisine sahip olacaksınız. Yurt dışındaki üniversitelerimiz örgün, uzaktan, modüler sistemli eğitim seçenekleri sunmaktadır. Sonrasında yaşayacağınız iş deneyimleri hakkında, sahip olduğunuz diplomalar Türkiye’de de geçerli olmaktadır. Avantajlı olduğunu ve ekstra iş imkanları sağlayacağınızı söyleyebiliriz. Sahip olduğumuz bölümlere, kısa süre arasında kayıt olmak ve şahane bir eğitim hayatına merhaba demek istiyorsanız, yurt dışındaki üniversitelerimiz hayallerinizin öncüsü olacaktır. Lisans geçişleriniz, başvuru süreci ve bu gibi sorularınızı, bizlere ulaşarak giderebilir ve her türlü destek alabilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!