Adaletten Hukuk Fakültesine Yolculuk Bizimle Başlar

Adalet meslek Yüksekokulu mezunu olup; hukuk fakültesine geçiş yapmak isteyen öğrenciler için kardeş yurt Bosna Hersek’ten büyük fırsat. DGS, YGS, LYS gibi sınav şartları olmaksızın, herhangi bir not ortalaması aranmadan yasa fakültesinde eğitim alabilme olanağı sizi bekliyor. Bosna Hersek’in Travnik şehrine yer saha üniversitemizde dikey geçiş yaparak; 2 yılda hukuk fakültesi mezunu olacaksınız.

Uluslararası Travnik üniversitesi adalet lisans tamamlama bölümleri 2016 yılında da birçok öğrenci için hukuk fakültesinde eğitim alma şansını sundu ve sunmaya da devam ediyor. tamamen Türkçe eğitim, Türkiye’nin en kaliteli yasa fakültelerinden akademisyenler nedeni ile veriliyor. öğrencilerimiz Uluslararası Travnik üniversitesinde eğitimlerine kaldıkları yerden 3. Sınıftan devam ederek yıl kaybı yaşamadan mezun oluyor. Türk yasa müfredatının uygulandığı üniversite Türkçe eğitim verebilir akreditasyonuna sahiptir. Bosna Hersek ulusal Eğitim Bakanlığı onayı ile bu eğitimleri vermektedir.

üniversitenin bununla beraber Lizbon anlaşması gereği uluslararası akreditasyonu da mevcuttur. bununla birlikte Türkiye’den ve Avrupa’dan çok sayıda üniversite ile işbirliği anlaşmaları çerçevesinde erasmus olanakları da bulunur. adalet lisans tamamlama bölümleri 2016 yılında son derece ekonomik harçlar ile kayıt yaptırabilmektedirler. 12 ay boyunca kayıt dönemi devam etmekte ve mezun olan öğrenciler bu kayıt sürecinden diledikleri zaman yararlanabilmektedirler. Bu da öğrencilerin hiç bir biçimde yıl kaybı yaşamamalarını sağlamak için ciddi bir şeydir. çünkü zamanı iyi değerlendirmek ve zaman içerisinde hızlı olabilmek kişiye başarı kapısını açan altın anahtardır. Türkiye’de DGS sınavı oldukça kolay değil ve sayısalda yüksek başarı gerektirmektedir. sınav stresi ve hazırlık süreçleri adalet mezunlarının yasa fakültesi şansını düşürmektedir.

Binlerce şahıs arasından ilk 1000’e girmeden hukuk fakültesi hayal olabilmekte. Bunun arasında sayısal ve sözel toplamda 120 sorunun ortalama 90 tanesini doğru yapmak gerekmektedir. bununla beraber kontenjanların sınırlı olması sebebiyle sınav başarı sırası da ciddi olduğundan öğrenciler son derece zorlu ve stresli bir sürece girmektedirler. bütün bunlardan irak bir şekilde eğitim alabilmekte adalet lisans tamamlama bölümleri 2016 yardımı ile Uluslararası Travnik üniversitesinde mümkün.  hiç bir imtihan ve sıralamaya takılmadan öğrenciler önlisans diplomaları ile üniversiteye kayıt olabilmektedirler.

Eruostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile kayıt yaptırabilecek olan hak lisans tamamlama bölümleri 2016 öğrencileri bizlere önlisans diplomaları, transkript, ikametgah ve nüfus cüzdan fotokopisi ile başvurarak bu fırsattan yararlanabilirler.

Travnik Üniversitesi Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları