Adaletten Hukuk Fakültesine Yolculuk Bizimle Başlar — Adalet Lisans Tamamlama

Adaletten Hukuk Fakültesine Yolculuk Bizimle Başlar

Adalet meslek Yüksek okulu mezunu olup; hukuk fakültesine geçiş yapmak isteyen öğrenciler için kardeş yurt Ukrayna’dan büyük fırsat. DGS, YGS, LYS gibi sınav şartları olmaksızın, herhangi bir not ortalaması aranmadan yasa fakültesinde eğitim alabilme olanağı sizi bekliyor. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi dikey geçiş yaparak; 2 yılda hukuk fakültesi mezunu olacaksınız.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet lisans tamamlama bölümleri birçok öğrenci için hukuk fakültesinde eğitim alma şansını sundu ve sunmaya da devam ediyor. tamamen Türkçe eğitim, Türkiye’nin en kaliteli hukuk fakültelerinden akademisyenler nedeni ile veriliyor. öğrencilerimiz Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde eğitimlerine kaldıkları yerden 3. Sınıftan devam ederek yıl kaybı yaşamadan mezun oluyor. Türk hukuk müfredatının uygulandığı üniversite Türkçe eğitim verebilir akreditasyonuna sahiptir. Ukrayna ulusal Eğitim Bakanlığı onayı ile bu eğitimleri vermektedir.
Üniversitenin bununla beraber Lizbon anlaşması gereği uluslararası akreditasyonu da mevcuttur. bununla birlikte Türkiye’den ve Avrupa’dan çok sayıda üniversite ile işbirliği anlaşmaları çerçevesinde erasmus olanakları da bulunur. adalet lisans tamamlama bölümleri yılında son derece ekonomik harçlar ile kayıt yaptırabilmektedirler. 12 ay boyunca kayıt dönemi devam etmekte ve mezun olan öğrenciler bu kayıt sürecinden diledikleri zaman yararlanabilmektedirler. Bu da öğrencilerin hiç bir biçimde yıl kaybı yaşamamalarını sağlamak için ciddi bir şeydir. çünkü zamanı iyi değerlendirmek ve zaman içerisinde hızlı olabilmek kişiye başarı kapısını açan altın anahtardır. Türkiye’de DGS sınavı oldukça kolay değil ve sayısalda yüksek başarı gerektirmektedir. sınav stresi ve hazırlık süreçleri adalet mezunlarının hukuk fakültesi şansını düşürmektedir.
Binlerce şahıs arasından ilk 1000’e girmeden hukuk fakültesi hayal olabilmekte. Bunun arasında sayısal ve sözel toplamda 120 sorunun ortalama 90 tanesini doğru yapmak gerekmektedir. bununla beraber kontenjanların sınırlı olması sebebiyle sınav başarı sırası da ciddi olduğundan öğrenciler son derece zorlu ve stresli bir sürece girmektedirler. bütün bunlardan irak bir şekilde eğitim alabilmekte adalet lisans tamamlama bölümleri yardımı ile Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde mümkün.  hiç bir imtihan ve sıralamaya takılmadan öğrenciler ön lisans diplomaları ile üniversiteye kayıt olabilmektedirler.
Eurostar ve Point yurt dışı eğitim kurumları işbirliği ile kayıt yaptırabilecek olan hak lisans tamamlama bölümleri öğrencileri bizlere ön lisans diplomaları, transkript, ikametgah ve nüfus cüzdan fotokopisi ile başvurarak bu fırsattan yararlanabilirler.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!