Geleceğin Hukukçularının Tek Adresi Priştine Universum Üniversitesi

Geleceğin Hukukçularının Tek Adresi Yurt Dışındaki Üniversitelerimiz

Yurt dışında adalet ön lisans mezunu lisans tamamlama öğrencilerine büyük fırsat. Türkiye’de adalet meslek yüksekokulunda eğitim alanlar bu eğitimi hukuk fakültesine tamamlanabilmektedir. Ancak DGS sınavındaki puanlara bağlıdır ve son derece zor bir sınavdır. 120 Türkçe, matematik, geometri, sayısal ve sözel mantık sorusundan oluşan bu sınavda hukuk fakültesi kazanabilmek için yüz binlerce kişi arasında ilk 1000’e girmek gerekebilir.
Hukuk ön lisans mezunu lisans tamamlama öğrencileri hukuk fakültesinde eğitim alabilmek ve bunu da sınavsız yapabilmek için yer alan 8 ülkedeki üniversitelerimizi seçebilmektedir. Öğrenciler, bu üniversitemize sınav stresi olmaksızın kayıt yaptırabilmektedirler. Üstelik yüzde yüz Türkçe eğitim ile hukuk fakültesinde okuyabilirler. Adalet ön lisans mezunu lisans tamamlama öğrencileri Türkiye’nin seçkin hukuk fakültelerinin akademisyenlerinden eğitim alırlar. Bu şekilde en kaliteli eğitimi alabilme şansını elde ederler. Türkiye üniversiteleri hukuk müfredatına uygun eğitim alırlar. Üniversitemizin YÖK denkliği mevcuttur. Bununla birlikte uluslararası akreditasyona sahiptir. Bu akreditasyon yardımı ile Avrupa’da da hukuk alanında çalışabilirler. Dil derdi ile karşılaşmadan yurt dışındaki üniversitelerimizde okuma şansına sahipsiniz. Türkçe eğitim verebilir akreditasyonu yetkinliği ile herhangi bir denklik sorunu ile karşılaşmazsınız. Hukuk fakültesi mezunları arasında ki yerinizi ayırtmak ve hukukun evrenselliğine tanık olmak için en doğru seçim Eurostar’dır. Adalet ön lisans mezunu lisans tamamlama öğrencileri üniversitemizde 3. Sınıftan eğitimlerine başlamaktadırlar. Böylece yıl kaybı yaşamadan hedeflerine giden yolda en büyük adımı tamamlama şansını elde etmiş olurlar. Hukuk fakültesi mezunu şeklinde serbest yada sözleşmeli avukatlık, bir şirkette yada kamu kurumunda avukatlık yapabilirsiniz. Savcılık ve hakimlik sınavlarına girerek hakim veya savcı olabilirsiniz. Noterlik, icra müdürlüğü yapabilirsiniz. Akademisyenlik, banka ve finans kuruluşlarında danışmanlık, yasa müşavirliği, kaymakamlık ve daha birçok alanda görev yapabilirsiniz. Gelişen dünyanın yeniliğe açık adalet savunucularını yetiştiren üniversitemizden mezun olduğunuzda dünya da hak sağlayacak bireyler arasında ki yerinizi alabileceksiniz.
Eurostar Yurtdışı Eğitim iş birliği ile ön lisans diplomanız ile bize başvurunuzu gerçekleştirebilir, hayallerinize kavuşabilirsiniz. Gelecekte sevdiğiniz mesleği yapabilmek için hemen bize ulaşın ve hedeflerinizi gerçekleştirebilme şansına sahip olun. Üstelik cebinize çok uygun olarak yıllık 2500 TL‘den başlayan eğitim ücretleriyle.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!