Adalet Mezunuysanız Priştine Universum Üniversitesi Tam Size Göre

Adalet Mezunuysanız Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Tam Size Göre

Adalet yüksek okulları hukuk eğitimi almayı arzulayan öğrencilerin ilk durağıdır ülkemizde. Bu nedenle en fazla tercih edilen bölümler içinde yer almaktadır. Hak meslek yüksek okulunda öğrenciler Ceza Hukuku, uygar yasa, idari Yargı Hukuku, Türk borçlar hukuku, Ticaret Hukuku, Anayasa Hukuku bu gibi oldukça çok dersi öğrenir ve bir alt bina oluşturabilirler. Bu öğrenciler eğitimlerine yasa fakültesinde devam etme hayali kurarlar. Fakat ülkemizde hukuk fakültesi puanları son derece yüksektir. Dikey geçiş sınavı ile öğrencilere lisans tamamlama hakkı veriliyorsa da bu yılda en fazla 1000 kişiye nasip olmakta. Yüz binlerce şahıs ise açıkta kalarak yerleşememektedir.
DGS sınavı epey bir zor bir sınavdır ve yıllarca hazırlanmak gerekir. 120 Soru mevcuttur. Zaman ile yarışılan bir sınavdır. Matematik, geometri ve mantık dersleri mevcuttur. Bu derslerden başarılı olmakta epey bir sağlam bir çalışma gerektirmekte bu da temeli noksan olan talebe için süre kaybına yol açmaktadır. Lisans tamamlama öğrencileri de bu nedenle Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesini tercih etmektedir. sebebi ise kardeş ülke Ukrayna Harkov şehrinde bulunan bu üniversitemiz adalet lisans tamamlama öğrencilerini üç. Sınıftan hukuk fakültesine kabul etmekte ve DGS sınav şartı talep etmemektedir. Öğrenciler üniversitemizden 2 yıl içinde mezun olabilmektedirler. Uluslararası akreditasyona sahip üniversitemizin Türkiye’de de denkliği mevcuttur. Bununla beraber üniversite Türkçe eğitim verilebilir akreditasyonuna da sahiptir. Bu nedenden Türkiye’den adalet bölümü lisans tamamlama yapmak isteyen öğrencilerin tercih listesinde en başta yer alıyor. Tek hayaliniz hukuk fakültesi mezunu olmak ve dünyayı daha adil, yaşanabilir bir duruma getirmek ise doğru yerdesiniz. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde çok aşırı ekonomik yıllık harç ücretleri ile eğitim alabilirsiniz. Hem bütçenizi zorlamadan okur; hem de hukuk fakültesinden mezun olabilirsiniz. Kaçırılmayacak bu eğitim fırsatı için Eurostar yurt dışı eğitim ve Point yurt dışı eğitim kurumları işbirliği ile sürdürülen bu eğitim projesinin birer parçası olabilirsiniz. Ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile başvuruda bulunarak hemen kayıt işlemlerinizi başlatabilme şansına sahipsiniz.
Adalet kısmı lisans tamamlama yılın 12 ayı üniversiteye kayıt olma şansına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken diplomalarınız ile bize başvurmak ve hedefinize giden yolda ilk adımı atmak.

Puanla
[OY: 6 Ortalama: 4.3]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!