Adalet Yüksek Okulları Hukuk Eğitimi

Adalet Yüksek Okulları Hukuk Eğitimi

İster Açık öğretim meslek yüksek okulu istersen örgün eğitim hak mezunu ol hiç fark etmez Ukrayna’da üniversite eğitimi alarak hukuk lisans tamamlama yapabilirsiniz. Hukuk fakültesinde okumayı düşünen bütün Türkiye adalet iş yüksek okulu öğrencileri burada gerçekleşen projeden faydalanabilirler. DGS Hukuka geçiş öğrencileri için bu mühim proje Eurostar yurt dışı eğitim ve Point yurt dışı eğitim kurumları ile işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu eğitim projesi % Türkçedir ve Ukrayna’da yer sektör Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi çatısı altında gerçekleşmektedir.

DGS Hukuka geçiş kapsamında eğitim alan adalet lisans tamamlama öğrencileri Türkiye’den giden akademisyenler yönünden eğitilmektedirler. Bu da öğrencileri yabancı dilde eğitim almak zorunda kalmalarının önüne geçen bir uygulamadır. DGS Hukuka geçiş oluşturan adalet öğrencilerimiz üç. Sınıftan eğitimlerine başlamakta ve eğitimlerini de 2 yılda tamamlamaktadırlar. Geleceğin adalet temsilcilerini Avrupa standartlarında bir eğitim kalitesi ile yetiştiren Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi öğrencilerimize karşı kapalı olan tüm kapıları aralamaktadır. Geleceğin avukat, savcı ve hâkimleri burada yetişmektedirler. öğrenciler Ukrayna’da bu güzel kardeş yurdumuzda son derece müsait yıllık harç ücretleri ile sene ve para kaybetmeden eğitimlerini tamamlayarak mezun olabilmektedirler. Türkçe eğitim verebilir akreditasyonuna sahip olan üniversitemiz öğrencilerimizin gönül ferahlığı ile ana dillerinde okuyabilmeleri için lüzumlu zemini hazırlamaktadır. zorunlu derslerin yanı sıra çağımız yeni yasa alanlarında da seçmeli dersler sunarak öğrencilerinin bilgi kapasitelerini en üst düzeye taşımaktadır. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi ile geleceğinize kazanç yapıcak herhangi bir sınava girmeden, DGS sınavına gerek kalmadan ön koşulsuz eğitim alabileceksiniz. DGS Hukuka geçiş öğrencileri Eurostar ve Point Yurt dışı Eğitim işbirliği ile bu eğitimi alma şansına sahipler. Yılın 12 ayı ofislerimize gelerek kayıt işlemlerini tamamlayabilir siz de adalet eğitimini yarıda bırakmadan hukuk fakültesi mezunları arasına katılabilirsiniz. üstelikte son derece kısa bir zamanda bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Geleceğin hukukçuları bugünün adalet mezunları için kaçırılmayacak bu fırsattan yararlanmak için derhal bizlerle irtibata geçin ve Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinden tam 2 yılda mezun olarak hayallerinize kavuşacak olmanın keyfini yaşayın. Ön lisans diplomalarınız ile kayıt yaptırabilir; geleceğinizi aydınlatabilirsiniz.

Adalet Yüksek Okulları Hukuk Eğitimi

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!