Priştine Universum Üniversitesinde Yılın Her Günü Kayıt Olanağı Sizi Bekliyor

Yurt Dışındaki Üniversitelerde Yılın Her Günü Kayıt Olanağı

Yurt Dışındaki Üniversitelerde Yılın Her Günü Kayıt Olanağı

Adalet meslek yüksekokulu mezunları için büyük fırsat olan adalet dünyasına yeni hukukçular kazandırmanın mutluluğunu yaşıyor. Kardeş ülkelerimizde, Balkanlarda ve birçok coğrafyaya yayılmış 8 ülkede yer alan üniversitelerimizde kendi geleceğinizi inşa edeceksiniz. Adalet mezunları artık umutsuzluğa kapılmıyor. Türkiye’de yer alan sınavlara girerek; imtihan stresi yaşamadan sınavsız ve puansız kayıt yaptırabiliyor. Öğrencilere örgün, uzaktan, modüler sistemli eğitim alabilme imkanı sunuluyor. Yıllık ücretleri oldukça uygun olarak 2500 TL‘den başlıyor.
Hukuk (dikey geçiş) kayıt tarihleri üniversitemizde yıl boyunca sona ermiyor. Kararını verici öğrencilerimiz hemen harekete geçebilirler. DGS, TYT, AYT sınav şartı bulunmuyor ve %100 Türkçe eğitim olanağı sağlanıyor. Türk akademisyenlerin derslerine girecek, hukuk ile ilgili tüm detaylara hakim olacak; geleceğin hukukçuları, adalet savunucuları arasındaki yerinizi alacaksınız. Türkçe eğitim akreditasyonu, kendi bakanlığından alınmış olan üniversitelerde gönül ferahlığı ile eğitiminize devam edebilirsiniz.
Üçüncü sınıftan başlayan hak tamamlama öğrencileri 2 yıl gibi kısa bir zamanda lisans eğitimini tamamlayarak hukuk fakültesi diplomasına hemen sahip olabiliyorlar. Böylece hedeflerini tamamlayarak Türkiye’ye gelip hak dünyasının kapılarını aralayabiliyor. Kaliteli eğitimi ve birbirinden saygın Türk Akademisyenleri ile dikkat çeken üniversite seçmeli derslerimizi ile de göz dolduruyor. Birbirinden kaliteli, bilgi ve tecrübenizi arttıracak bu dersler sayesinde alanınızda aşırı daha profesyonel bir hukukçu olarak mezun olacaksınız. Hukuk (dikey geçiş) kayıt tarihleri yılın 12 ayı her gün devam etmektedir. Öğrencilerimiz mezun oldukları anda diploma ve transkriptleri ile bizlere başvurarak işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Eurostar Yurtdışı Eğitim ile bu üniversitelerin bir üyesi olarak; kısa zamanda lisans diplomalarına sahip olabilirler. Hukuk (dikey geçiş) kayıt tarihleri sizler için devam etmekte ve sizlere hukuk fakültesi kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Hak mezunları lisans tamamlama şansında üniversitemizde sahip olabilmekte.
Üniversite sizi hem eğitim hem de öğretim kurumu şeklinde hayata hazırlamaktadır. Uluslararası akreditasyona sahip 8 ülkedeki üniversitelerimizde geçerli akreditasyonu ile sizlere Avrupa’da denklikte sağlamaktadır. Hem Türkiye’de hem Avrupa’da mesleğinizi icra edebilecek; yepyeni bir serüvenin ilk adımlarını bizimle beraber atacaksınız. Hukuk (dikey geçiş) kayıt tarihleri sizler için her gün devam edecektir. Hukuk diplomanıza derhal kavuşabilmek için harekete geçin; diplomanız ile beraber bize başvurun.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!