Kardeş Ülke Kosova’dan Adalet Mezunlarına Özel Eğitim Fırsatı Devam Ediyor

Adalet Mezunlarına Özel Eğitim Fırsatı

Adalet Mezunlarına Özel Eğitim Fırsatı

Adalet lisans tamamlama öğrencileri için kardeş ülkelerimizde hukuk fakültesinde eğitim alma şansı devam ediyor. Siz de adalet lisans tamamlama mezunu iseniz çalıştığımız 8 ülkenin hukuk fakültelerine kayıt yaptırabilirsiniz. Fakültelerimizde 3. sınıftan eğitiminize devam ederek yıl kaybı yaşamadan eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

İster açık öğretim öğrencisi olun ister örgün eğitim alıyor ya da almış olun, üniversitelerimizde eğitiminize devam edebilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen hukuk fakültesi bugün itibari ile gerçek olabilmekte. Yurt dışı eğitimde Türkçe akreditasyona sahip bir üniversitelerimizde dikkatleri üzerinize çekerek, size geleceğin adaletçileri içinde yer alma fırsatı sunuluyor. Adalet lisans tamamlama öğrencileri çalıştığımız üniversitelerimizde Türkçe eğitim alarak yabancı dil sorunu yaşamadan hukuk fakültesi eğitimine devam edebiliyor. Tam olarak Türkiye’deki hukuk fakültelerinde eğitim veren kıymetli akademisyenler tarafından verilen eğitimler gerçekleştiriliyor. Öğrenciler hiçbir biçimde eksik bir müfredat ile karşı karşıya kalmadığı bunun gibi yeni yasa dalları ile alakalı oldukça çok seçmeli dersi de alabiliyor.

Öğrencilerimiz eğitimlerini 2 yılda bitirerek mesleki yaşamlarına geçiş yapabiliyorlar. Masal bu gibi bir eğitim ile hayallerine giden yola çıkacak; kardeş ülkelerdeki üniversitelerimizde mezun şekilde adaletin temsilcileri içinde yer alacaksın.
Yurt dışındaki üniversitelerimizde adalet lisans tamamlama öğrencisi olmak, senin için önemli bir avantaj oluşturmakta. DGS sınavı ve bu gibi hiçbir sınav, ön koşul istemeden hukuk fakültesi mezunları arasında yer almanda öncülük etmekteyiz. Bu eğitim projesi 20 yıllık tecrübeleri ile oldukça çok öğrencinin iş hayatlarına başlamasında öncü olan Eurostar Yurt Dışı Eğitim vasıtası ile gerçekleşmektedir. Yurt dışındaki üniversitelerimizde örgün, uzaktan, modüler sistemli eğitim alma seçeneklerini öğrencilere sunmaktadır. Öğrenciler ön lisans diplomaları ile bize başvurarak kayıt olabilmektedirler. Üstelik bir eğitim yılı için ödeyeceğiniz ücret 2500 TL‘den başlayan ücretlerle! Yılın 12 ayı kayıtlarımız devam etmektedir. Bu nedenle mezun olduğun an diploman ile bize başvurabilirsin.

Adliye koridorlarına açılan kapının anahtarına kısa sürede kavuşman için en doğru adrestesin. Ön lisans diplomanla gel ve üniversitemizin akademisyenleri ile tanışma ve kendileri ile eğitimler konusunda konuşma fırsatını sen de yakala. Sosyal medya üstünden de akademisyenlerimizle iletişime geçebilir; hedeflerin ve yapabileceklerin ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!