Adalet Meslek Yüksekokulları İçin Büyük Fırsat

Memleketimizde ve dünyada prestiji en yüksek mesleklerden bir tanesi olan yasa fakültesinde eğitim almak istiyorsunuz, yıllardır elinizden gelen her türlü çabayı sarf ettiniz ancak bir türlü dikey geçiş sınavında başarılı olamadınızsa üzülmeyin.

Bosna Hersek’in Travnik şehrinde yer alan Uluslararası Travnik üniversitesinde hayallerinizi gerçekleştirebilme fırsatına sahip olacaksınız. önlisans eğitimi sektör hak iş yüksekokulu mezunları için büyük bir fırsat olan Uluslararası Travnik üniversitesi siz öğrencilerini bekliyor. Dikey geçiş sınavı ve not ortalaması dâhil hiç bir giriş şartı aramayan üniversite önlisans diplomanıza kıymet katıyor. Sınavsız eğitim ile yasa diplomasına yıl kaybı yaşamadan sahip olabileceğiniz bu büyük fırsat sayesinde hedefinizi 12’den vurabileceksiniz.

Geleceğini yasa konusunda inşa etmek isteyenler için diploma fırsatı sunan Uluslararası Travnik üniversitesi tüm avantajlı koşulları ve yüksek kalitede eğitim olanakları ile sizlere kapılarını açıyor. Dikey geçiş sınavının zorlu koşulları ve ayrılan sınırlı sayıda kontenjanlar sebebiyle yıllarca mücadele edip önlisans diploması ile yasa fakültesine geçiş yapamayan yüzbinlerce hak mezunu artık Bosna Hersek’te eğitim alarak çok aşırı kısa zamanda mezun olabilme ayrıcalığına sahip olmaktadır.

YöK nedeni ile tanınırlığı olan Uluslararası Travnik üniversitesi hak lisans tamamlama 2014 ezber bozan bir eğitim ile sizleri geleceğe makul zamanda hazırlıyor. 2 yıllık adalet mezunları üniversitemizde % Türkçe eğitim alıyorlar. Türk akademisyenler sebebi ile verilen eğitim yardımıyla son derece kaliteli bir eğitim alma şansına sahip oluyorlar. Daha da önemlisi Türk yasa müfredatını sunan üniversite yardımı ile ülkemiz hukuk sistemi ile örtüşen bir eğitim alıyorlar. Böylece fark derslerimizi ile de zaman kaybetme derdi ile karşılaşmıyorlar. Uluslararası Travnik üniversitesi adalet lisans tamamlama 2014 Avrupa’nın göbeğinde ve Türkiye’ye sadece 80 dakika uçuş mesafesinde bir hukuk eğitimi ile 2 yıllık önlisans eğitiminizi 4 yıllık yasa fakültesine tamamlama olanağını sizlere sunuyor.

Uluslararası Travnik üniversitesi adalet lisans tamamlama 2014 2 yıllık fakülte mezunlarına 12 ay boyunca kayıt fırsatı sağlıyor. önlisans diplomanız, transkriptiniz ile bizlere başvurunuzu gerçekleştirebilir;  kaydınızı yaptırabilirsiniz. Türkiye’de ve Avrupa’da geçerli olacak bir yasa diploması Uluslararası Travnik üniversitesi adalet lisans tamamlama 2014 bütün öğrenciler için sınav şartsız başvuru imkânı ile sizleri bekliyor.

Travnik Üniversitesi Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları