Adalet Meslek Yüksekokulları İçin Büyük Fırsat

Memleketimizde ve dünyada prestiji en yüksek mesleklerden bir tanesi olan yasa fakültesinde eğitim almak istiyorsunuz, yıllardır elinizden gelen her türlü çabayı sarf ettiniz ancak bir türlü dikey geçiş sınavında başarılı olamadınızsa üzülmeyin.
Ukrayna’nın Harkov şehrinde yer alan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde hayallerinizi gerçekleştirebilme fırsatına sahip olacaksınız. ön lisans eğitimi sektör hak iş yüksek okulu mezunları için büyük bir fırsat olan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi siz öğrencilerini bekliyor. Dikey geçiş sınavı ve not ortalaması dâhil hiç bir giriş şartı aramayan üniversite ön lisans diplomanıza kıymet katıyor. Sınavsız eğitim ile hukuk diplomasına yıl kaybı yaşamadan sahip olabileceğiniz bu büyük fırsat sayesinde hedefinizi 12’den vurabileceksiniz.
Geleceğini hukuk konusunda inşa etmek isteyenler için diploma fırsatı sunan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi tüm avantajlı koşulları ve yüksek kalitede eğitim olanakları ile sizlere kapılarını açıyor. Dikey geçiş sınavının zorlu koşulları ve ayrılan sınırlı sayıda kontenjanlar sebebiyle yıllarca mücadele edip ön lisans diploması ile yasa fakültesine geçiş yapamayan yüz binlerce hak mezunu artık Ukrayna’da eğitim alarak çok aşırı kısa zamanda mezun olabilme ayrıcalığına sahip olmaktadır.
Tanınırlığı olan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Adalet lisans tamamlama ezber bozan bir eğitim ile sizleri geleceğe makul zamanda hazırlıyor. 2 yıllık adalet mezunları üniversitemizde % Türkçe eğitim alıyorlar. Türk akademisyenler sebebi ile verilen eğitim yardımıyla son derece kaliteli bir eğitim alma şansına sahip oluyorlar. Daha da önemlisi Türk adalet müfredatını sunan üniversite yardımı ile ülkemiz hukuk sistemi ile örtüşen bir eğitim alıyorlar. Böylece fark derslerimizi ile de zaman kaybetme derdi ile karşılaşmıyorlar. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet lisans tamamlama Avrupa’nın göbeğinde ve Türkiye’ye sadece 80 dakika uçuş mesafesinde bir hukuk eğitimi ile 2 yıllık ön lisans eğitiminizi 4 yıllık hukuk fakültesine tamamlama olanağını sizlere sunuyor.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet lisans tamamlama 2 yıllık fakülte mezunlarına 12 ay boyunca kayıt fırsatı sağlıyor. Ön lisans diplomanız, transkriptiniz ile bizlere başvurunuzu gerçekleştirebilir; kaydınızı yaptırabilirsiniz. Türkiye’de ve Avrupa’da geçerli olacak bir Hukuk diploması Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet lisans tamamlama bütün öğrenciler için sınav şartsız başvuru imkânı ile sizleri bekliyor.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!