Açık Öğretim Öğrencileri Priştine Universum Üniversitesinde Hukuk Diploması Sahibi Oluyor

AÖF Mezunları için Hukuk Diploması

AÖF Mezunları için Hukuk Diploması

Açık öğretim mezunları bilhassa DGS gibi sayısal beceri gerektiren sınavlara hazırlanmakta yoğun şekilde zorluk çekiyor. Esas matematik, geometri, sayısal ve sözel mantık sorularında oldukça zorlanıyor. Bu nedenle DGS de kazanması en zor olan fakülte hukuk fakültesine girmek imkansızı başarmak ile eşdeğer bir hale geliyor. Kontenjanların da kısıtlılığı ön lisans diplomasının ötesine geçebilmeyi engelliyor. Türkiye’de durum böyle iken tüm aöf lisans tamamlama öğrencileri için hukuk fakültesi bir hayalden öteye geçmiyor. Kazanma durumunda da üniversitelerin adalet öğrencileri 1. Sınıftan yine başlatıyor. Fakat bütün rağmen aöf lisans tamamlama öğrencileri için bir fırsat mevcut. Hem de eşi bulunmaz kolaylıklar veren dev bir avantaj demek olası.

Aöf lisans tamamlama öğrencileri DGS şartı olmaksızın Ukrayna’da tanınırlığı olan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde adalet eğitimlerini tamamlayabilmekteler. Bu dev eğitim hizmeti üstelik öğrencilerimize 2 yılda eğitimlerini tamamlama fırsatı da sunuyor. Türkçe eğitim ve Türkiye’den akademisyenlerin öğretimi ile gerçekleşen bu eğitim yardımı ile öğrenciler ön lisans eğitimleri hiçe sayılmadan hayallerine kavuşabilmekteler.

Aöf lisans tamamlama öğrencileri için kaçırılmayacak bu olağanüstü eğitim projesinin mimarları içinde yer alan Eurostar ve Point yurt dışı eğitim kurumları her türlü imkanı ve rehberliği gerçekleştiriyor. Aöf öğrencisi şekilde gelecek ile alakalı hayalleriniz ve 2 yıllık eğitiminizin yarıda kalmaması için önemli bir fırsatı değerlendirmek size kalıyor. ülkemiz denkliği var, Türk Akademisyenlerden oluşan eğitim kadrosu ve tam olarak Türkçe eğitim. üstelik Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip bir üniversite Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde okuma fırsatı. Yılda minimum 65 gün devam şartını yerine getirmek şartıyla hedefinize ulaşmanız olası.

Diplomanızı hem Türkiye’de hem de yurt dışında kullanabileceksiniz. sebebiyse Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinin diploması Avrupa akreditasyonuna sahip. Uluslararası anlaşmalar ile mavi diploma verebilme yetkisini elinde bulunduran üniversite ile yüksek değerde bir hukuk diploması sizi bekliyor. Kaliteli eğitim ile tam donanımlı hukukçular şekilde geleceğin hak sağlayıcıları arasında yerlerinizi ayırın. Aöf lisans tamamlama öğrencileri ön lisans diplomaları ve transkriptleri ile bize başvurabilir ve bu eğitim fırsatından yararlanabilirler.

AÖF Mezunları için Hukuk Diploması

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!