Geleceğin Hukukçularının Üniversitesi Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Sizleri Bekliyor — Adalet Lisans Tamamlama
Geleceğin Hukukçularının Üniversitesi Priştine Universum Sizleri Bekliyor

Geleceğin Hukukçularının Üniversitesi Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Sizleri Bekliyor

Memleketimizde lisans tamamlama oldukça zor bir mücadele gerektiriyor. YGS- LYS ile hukuk fakültesi kazanmaktan aşırı daha ağır bir mücadeleye girişen öğrenciler sene kayıpları yaşamadan hukuk fakültesine kayıt olamıyor. Son derece iyi bir matematik, geometri, Türkçe, sözel ve sayısal mantık bilgisi, tecrübesi gerekiyor. Bunu elde etmek dahi en az 3 yılı alabiliyor. Kontenjanların da aşırı az olması şartları iyice zorlaştırıyor. bütün bunlardan kurtulmak arzu edenler en doğru kararı vererek geleceğin hukukçuları arasında yer alabilmek için kardeş memleket Ukrayna’da yer alan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesine başvuruyor.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip, adalet ön lisans mezunları lisans tamamlama bölümleri için üç. Sınıftan başlama olanağı tanıyan bir üniversitedir. Türkçe eğitim olanağı sağlamakta. Denkliği mevcuttur. Uluslararası akreditasyona sahiptir. Mavi diploma vermektedir.  öğrenciler derslerini saydırarak 2 yılda eğitimlerini tamamlayabilmektedirler. Türkiye’den gelen birbirinden kıymetli yasa akademisyenleri tarafından verilen eğitimler ile epey bir donanımlı bir biçimde mezun olabiliyorlar. Eğitim yıllık harç ücretlerinin düşüklüğü sayesinde de herkes bu eğitimden rahatlıkla faydalanabiliyor. adalet ön lisans mezunları lisans tamamlama bölümleri kendilerine sunulan bu fırsatı değerlendirmek için Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesine koşuyor. sınav stresinden uzak bir şekilde eğitim alarak geleceğin hak savunucuları arasında ki yerlerini bugünden ayırtmış oluyorlar. Ukrayna yaşam koşullarının da son derece ekonomik olması öğrencilere rahat bir eğitim alma fırsatı sunuyor. öğrencilerimiz bütçelerini zorlamadan burada 2 yıl eğitim hayatlarına devam edebiliyor. Türkiye’ye yakınlığı ile de göz dolduran Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hak ön lisans mezunları lisans tamamlama bölümleri öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirebileceği bir eğitim sağlamakta. Eurostar ve Point yurt dışı eğitim işbirliği ile oluşturulan bu eğitim sistemi ile öğrenciler gelecek umutlarını tekrar kazanıyor.
Eurostar ve point yurt dışı eğitime derhal ulaşabilir, sosyal medya hesapları üzerinden akademisyenlerimiz, öğrencilerimiz ile de sohbet edebilir; bütün sorularınızın yanıtlarına dakikalar arasında ulaşabilirsiniz. yıl boyunca her gün sizler için kayıt günüdür. Bu nedenle gönül ferahlığı ile bizleri arayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken karar verip; harekete geçmek. ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile gelin sizi geleceğinize doğru yola çıkartalım.Geleceğin Hukukçularının Üniversitesi Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Sizleri Bekliyor

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!