Geleceğin Hukukçuları Priştine Universum Üniversitesinde Yetişiyor

Geleceğin Hukukçuları Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Yetişiyor

Hukuk tamamlama öğrencileri ön lisans diplomalarını aldıktan sonra eğitimlerini bir adım öteye taşımak ve hukuk sahasında ihtisas yapmak için DGS sınavına katılım sağlarlar. fakat bu son derece zor 120 soruluk imtihan hemen hemen tam olarak matematik sorularına bağlıdır ve matematik temeli olmayanlar için adeta bir eziyet biçimine gelmektedir. YGS ve LYS’den aşırı daha zor şartlarda puan alınabilen bir sınav olarak bilinmektedir. nedeni ise hem devlette hem de özel de kontenjanlar son derece kısıtlıdır. bununla birlikte DGS ile hususi üniversite kazanılsa bile yıllık harç ücretleri dudak uçuklatacak değerlere sahiptir. öğrenciler bu zorlu şartlardan sıyrılarak eğitimlerini tamamlayamamakta ve yüz binlerce öğrenci adaletten hukuk fakültesine geçememekte ya da geçmek için çabalamaktan vazgeçmektedirler.
Hukuk iş yüksek okulu hukuktan diğer örgün eğitimde tercih edilebilecek bir seçenek bölüm hakkı tanımamaktadır. hak öğrencileri bütün bu durumdan yurt dışı eğitim ile kurtulabileceklerdir. öğrencilerin tek yapması gereken bize ön lisans diploması ile başvuruda bulunmalıdır. Ukrayna hukuk DGS ücretleri yoğun şekilde uygundur ve burada öğrenciler son derece ekonomik fiyatlara eğitim almaktadırlar. Ayrıca öğrencileri Türkiye’de ki bu gibi 1. Sınıftan değil üç. Sınıftan eğitimlerine devam ediyorlar. üstelik tam olarak Türkçe eğitim verilir. Ukrayna DGS ücretleri talebe ve velilerimizin bütçesini zorlamamaktadır. Yurt dışında eğitim olmasına karşın son derece ekonomiktir. ayrıca ülkede ki yaşam koşulları da Türkiye’den aşırı daha ucuzdur. Aylık 350- 400 Euro’ya konaklama, yeme içme dahil öğrenciler yaşamlarını sürdürebilmekte ve üniversitenin kendisine ait kaliteli yurtlarında kalabilmektedirler. Türkiye’ye olan kısa uçuş mesafesi yardımı ile öğrenciler dilediklerinde ailelerini görmek için gelebilmekte; aileler de öğrencileri ile istedikleri sürece vize ve ulaşım sıkıntısı olmadan bir araya gelebilmektedir.
Eurostar ve Point yurt dışı eğitim ile birlikte çalışan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hukuk DGS ücretleri meselesi için en minimalize rakamları uygulayarak kardeş memleketimiz olması açısından öğrencilerimize en yüksek ihtimamı göstermektedirler. Ukrayna hukuk DGS ücretleri sayesinde öğrencilerimiz ekonomik koşullarda hukukçu olabilme şansını yakalayabilmektedirler. Sizde hemen ön lisans diplomanız ile ofislerimize gelin ve Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde eğitimlerin koşullarını keşfedin.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!