Hukuk Lisans Tamamlama Açıköğretimliler İçin

Hukuk Lisans Tamamlama Açıköğretimliler İçin

Yurt dışında Hukuk Fakültesi eğitimine hazır mısınız? Yurt dışında en fazla tercih edilen uluslararası akreditasyona sahip üniversitelerde sizlere değişik bir eğitim fırsatı sunuyor. Tamamen Türkçe olan hukuk fakültesi eğitimi, Türkiye’nin güzide üniversitelerinden gelen akademisyenler tarafından sizlere verilir. Üniversiteler YÖK tarafından tanınmakta ve denklik alınabilmektedir. Aöf adalet mezunları bu fakültenin en şanslı öğrencileri içinde yer almaktadırlar. Sebebi ise DGS sınavı olmaksızın yüksekokul diplomalarını lisans diplomasına 2 yılın sonunda çevirebilmekte ve hayallerine kavuşabilmektedirler.

Türkçe eğitim verebilme meselesi için kendi bakanlığından onaya sahiptir ve akreditasyonu bulunur. Bu nedenle burada rahatlıkla öğrencilerimiz Türkçe lisans tamamlama yapabilmektedirler. Yurt dışındaki çalıştığımız üniversiteler eğitim dünyasında söz sahibidir. Kaliteli eğitimi ve profesyonel akademik kadrosu ile öğrencilere eğitim olanakları yaratmakta ve onları tam donanımlı bir biçimde iş hayatına hazırlamaktadır. Öğrencilere örgün, uzaktan eğitim, modüler sistemli eğitim gibi imkanlar sunmaktadır. Üniversiteler uluslararası akreditasyona sahiptir. Yurt dışında ve Türkiye’de anlaşmalı üniversiteler ile Erasmus programları gerçekleştirmektedir. Aöf hukuk mezunları lisans tamamlama ile ilgili en iyi bu üniversiteyi tercih etmektedir. Fiyatlar Türkiye’deki hususi üniversitelerin çok fazla altında ancak eğitim kalitesi olarak da dikkat çekicidir. Eğitim harç ücretleri 2500 TL‘den başlıyor! Aöf adalet mezunları lisans tamamlama 8 ülkedeki üniversitelerimizde hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleşmektedir. Öğrenciler minimum 65 gün derslere katılım sağlayarak 2 yılda hukuk fakültesi mezunu olabilmektedirler. Geleceğe açılan kapı olan Eurostar Yurtdışı Eğitim vasıtası ile Aöf adalet mezunları lisans tamamlama öğrencilerini kabul etmekte ve onlara hayallerinin ötesinde bir eğitim olanağı sunmaktadır. Deneyimli bir destek ve rehberlik ile öğrenciler hiç sıkıntı yaşamadan 2 yıllık eğitimlerini tamamlamaktadırlar.

Hukukçu olmayı arzulayan öğrenciler yurt dışında ve Türkiye’de diplomaları ile görev yapabilmektedirler. Üniversite mavi diploma vermekte ve derslerimizi uluslararası akreditasyona sahip olduğundan öğrencilerini dünya insanı biçimine getirmektedir. Aöf adalet mezunları lisans tamamlama için hemen önlisans diplomanız ile bize başvurun ve geleceği daha çok ertelemeyin. Hemen harekete geçerek bu eşsiz eğitim fırsatını kaçırmayın ve süre kazanarak rakiplerinizden öncelikle iş hayatına atılarak zirvedeki yerinizi alın.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Puanla
[OY: 2 Ortalama: 4.5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!