AÖF Adaletten Hukuk Fakültesine Geçmek Hiç Bu Kadar Avantajlı Olmamıştı

Aöf adalet bölümü lisans tamamlama bundan sonra hayal değil. DGS, YGS, LYS puan şartı olmadan yurtdışında 2 yılda hukuk diplomasına sahip olabilirsiniz. imtihan stresi ve kaygısından irak kardeş memleket Ukrayna’nın Harkov şehrinde üniversitemiz Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi sizlere bu imkânı sunmaktadır. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz ve son derece müsait fiyatlara hayat standartlarınızı sağlayabileceğiniz bu şehir Türkiye’ye olan yakınlığı ile de cezbedici rol oynamaktadır. Uçuş mesafesi ile 80 dakika süren ulaşım olanağı sayesinde ülkeye gitmek ve gelmek son derece kolaydır.
Hayallerini gerçekleştirecek bu üniversitemiz % Türk öğrencilerden oluşan sınıflarda, Türkiye’de ki hukuk fakültelerinde eğitim sağlayan akademisyenlerden ders dinlemekte ve Türkçe olarak eğitim almaktadırlar. üniversite kendi bakanlığından Türkçe, Arnavutça ve İngilizce eğitim verebilir akreditasyonuna sahiptir. YöK nedeni ile tanınmakta ve denk kabul ediliyor. Türkiye’de ki yasa müfredatı uygulanmaktadır. Böylece eğitimden doğan farklılıklar sıfıra inmekte ve öğrencilerimiz hiç bir konu ile ilgili dezavantaj yaşamamaktadırlar. Aöf adalet bölümü lisans tamamlama öğrencileri çıkarlarını bulacakları bu eğitimde birer hukuk fakültesi mezunu olabilecekler ve sene kaybı da yaşamayacaklardır. 2 yıllık eğitimlerini bitiren öğrenciler Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi üç. Sınıftan eğitime başlayacaklardır.
Geleceğin parlak yıldızları içinde yer almak ve adaletin savunucuları içinde olabilmek için siz de Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesini tercih edeceksiniz. üniversite fiyatlarının uygunluğu da sizlere bu eğitimi imkânlı kılacaktır. Aöf hukuk kısmı lisans tamamlama uzaktan şekilde de gerçekleşebilmektedir. lakin her ne kadar uzaktan da olsa minimum 65 gün orada olmayı gerektirecektir. öğrenciler akademisyenlerimizin kontrolü altında eğitimlerine devam edeceklerdir. Aöf adalet kısmı lisans tamamlama öğrencileri düş bunun gibi bir eğitim ile ayrıca Uluslararası geçerliliğe sahip bir diploma ile hukuk mezunu olacaklar ve diledikleri Avrupa ülkesinde çalışabilme olanağına da sahip olacaklardır.
Eurostar ve point yurt dışı eğitim kurumları ile işbirliği içerisinde olan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi, öğrencileri kaliteli ve kısa zamanda neticeye odaklı bu eğitime davet etmekte ve öğrencilerin geleceklerine meşale tutacak eğitim olanaklarını seferber etmekten de son derece keyif alıyor. ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile hemen bizlere başvurabilir; bu fırsattan yararlanarak sende yasa mezunları arasında yer alabilirsin.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!