Priştine Universum Üniversitesinde Adaletten Dikey Geçiş Şansı

Yurt Dışındaki Üniversitelere Adaletten Dikey Geçiş

Yurt Dışındaki Üniversitelere Adaletten Dikey Geçiş

Yurt dışında 8 ülkedeki üniversitelerimize adalet lisans tamamlama yapmak isteyen herkes bu fırsattan faydalanabiliyor. Üstelik %100 Türkçe Eğitim ile hukuk fakültesine tamamlama yapabiliyorlar. Türkiye’den gelen uzman akademik kadro öğrencilerimizi geleceğin hak temsilciğine hazırlıyor. Evrensel hukuk kurallarını ve memleketimiz hukukunu da kapsayan bu eğitimden ön lisans mezunu herkes yararlanabiliyor. Kardeş ülkelerimiz ve farklı coğrafyadan 8 ülke tercihi ile geniş bir yelpaze sunuyoruz. İmkanlar arasında örgün, uzaktan, modüler sistemli eğitim alma seçenekleri bulunuyor. Üniversitelerimizde en son teknolojiler en yenilikçi eğitimler öğrencilere sunulur ve hayata hazırlanmaları sağlanmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim iş birliği ile hazırlanmakta olan eğitimlere eklenmiş olan hak mezunları hızlıca hukuk fakültesinde ki eğitimlerini yüksek bilgi donanımı ile tamamlayabilmektedirler.

Yurt dışındaki üniversitelerimizde adalet lisans tamamlama bölümü öğrencilerimiz için son derece avantajlıdır. Üçüncü sınıftan başlayan öğrenciler 2 yılda %100 Türkçe eğitim ile okulu bitirerek hayata atılabilmektedirler. Zorunlu ve seçmeli dersler ile uluslararası akreditasyon verici okullardan mezun olan öğrenciler Avrupa’da da derslerini saydırabilmekte ve yurt dışında eğer isterlerse çalışabilmektedirler. Çalıştığımız yurtdışındaki üniversitelerin hedefi uluslararası hukukçu yetiştirmek ve bütün dünyada öğrencilere kaliteli eğitim vermektir. Öğrenciler isterlerse Türkiye’de de görev yapabileceklerdir. Yurt dışında adalet lisans tamamlama ile denkliği olan üniversiteden mezun olacak; rakiplerinize ayrım atacaksınız. Üstelik ana dilde eğitim Türkiye’den gelen hukukçu akademisyenler sayesinde sizlere kolaylık sağlanmaktadır. Öğrencilerimiz içinde kendinize hemen yer ayırtın. Yurt dışında adalet lisans tamamlama yaparak kendinize, geleceğinize kazanç yapacağınız bu eğitim ile hayallerinize kavuşun. Geleceğin hukukçularını yetiştiren üniversite sizi adalet mezunu olmaktan hukuk mezunu olmaya giden yolda destekleyecek ve kariyerinizin zirvesine taşıyacak. Yapmanız gereken ister aöf mezunu olun ister örgün adalet ön lisans diplomalarınız ile kayıt için bizlere başvurmak. Yepyeni bir eğitim fırsatı, yepyeni bir yaşam şimdi sizleri bekliyor.

Haydi, yurt dışındaki üniversitelerimizde hukuk lisans eğitimi tamamlamaya gelin ve siz de hayallerinize kavuşun. Üstelik eğitim ücretleri senelik 2500 TL! Yılın 12 ayı kayıt olabilme fırsatı seni bekliyor. Derhal katıl aramıza ve geleceğini şimdiden planlar. Sadece 2 yılda diplomalı hukukçular arasında yerini al. Dikey geçiş kayıt günlerinde buluşalım, üniversite akademisyenleri ile birebir tanış ve ön lisans diploman ile hukuk fakültesi şansını yakala.

Puanla
[OY: 2 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!