AÖF Mezunları İçin Hukuk Lisans Tamamlama Priştine Universum Üniversitesinde Gerçekleşiyor

AÖF Mezunları İçin Hukuk Lisans Tamamlama

AÖF Mezunları İçin Hukuk Lisans Tamamlama

Açık öğretim mezunları için yok fırsat Ukrayna’da sizleri bekliyor. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Türkiye’de adalet meslek yüksek okulu bitirmiş öğrencilere hukuk fakültesinde lisans tamamlama hakkı tanıyor. Hem de öğrenciler 3. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. Bu biçimde öğrenciler yıl kaybı yaşamıyorlar. Hedeflerine de hızla ulaşılabilirler.

Aöf hukuk lisans tamamlama Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde yepyeni bir kariyerin ilk adımlarını atabilmeleri için açık öğretim öğrencilerini bekliyor. Hukukun evrensel yönü Ukrayna’da ortaya çıkıyor. Türk öğrenciler için eğitimde fırsat eşitliği sağlayan üniversitemiz öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyor.

öğrencilerimiz burada 2 yılda mezun olabiliyor. mecbur derslerin yanı sıra yeni hukuk dallarını da içeren oldukça çok seçmeli dersi alarak rakiplerine fark atabilecekleri bilgi ve donanım ile buradan mezun olabiliyor. üniversitenin YöK denkliği mevcuttur. Bu nedenden dolayı öğrenciler Türkiye’ye geldiklerinde mesleklerini yapabilir; avukat, savcı, hakim benzeri alanların tamamına yönelebilirler. Dilerlerse şirketler de çalışabilir ve danışmanlık yapabilirler. öğrencilerimiz hem dünyanın hem de Türkiye’nin en prestijli mesleği hakkında olarak Aöf hukuk lisans tamamlama öğrencileri de dahil olmak üzere hayallerini gerçekleştirebilirler. Siz de mezunlarımız arasına katılabilir ve kendinize hak dünyasında yer ayırabilirsiniz. DGS sınavına girmeden, imtihan stresi yaşamadan öğrencilerimiz arasında ki yerlerini alabileceklerdir.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi öğrencilerini Avrupa standartlarında bir eğitim kalitesi ile yetiştirmektedir. bir çok üniversite ile anlaşması mevcuttur ve öğrencilerine hem Avrupa’da hem de Türkiye’de Erasmus olanağı tanımaktadır. Aöf hukuk lisans tamamlama öğrencisi olun yada lisans öğrencisi olun size üniversite tarafından açılan bu kapıdan girecek ve kendinize yepyeni bir yaşam sunacaksınız. Aöf adalet lisans tamamlama öğrencileri ön lisans diploma ve transkriptleri ile bize başvurabilecek ve hukuk lisans tamamlama eğitimlerini üniversitemizde sürdürebileceklerdir.

Eurostar ve point yurt dışı eğitim işbirliği ile Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesine kayıt yaptırabilir; bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz. Geleceğin hukukçusu olmaya hazırsanız; hedefinize doğru adım atın ve yurt dışı eğitimin keyfini çıkartın. ister Türkiye’de ister Avrupa’da hukukçu olabilmenin avantajını yakalayın.

AÖF Mezunları İçin Hukuk Lisans Tamamlama

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!