Adalet Öğrencileri DGS Şartı Olmadan Lisans Tamamlıyor

Ukrayna’nın tercih edilen üniversitelerinden olan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hukuk lisans tamamlama öğrencileri için tek ümit olmaya devam ediyor. 2 yıllık hak lisans tamamlama mezunları bundan sonra hukuk fakültesini 2 yılda bitirebiliyor.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinin sunmuş bulunduğu bu farklı eğitim yardımı ile ön lisans diplomanız kıymet kazanıyor. yüzde yüz Türkiye’de eğitim verilen hukuk fakültelerinin müfredat içeriklerine müsait olarak işlenen dersler yardımı ile bütün adalet öğrencileri eğitimde fırsat eşitliğine sahip olabiliyor.
Türkiye’nin güzide hukuk fakültelerinden gelen akademisyenler yardımıyla öğrencilerimiz derslerini tamamını Türkçe şekilde görüyor ve sınavları da Türkçe gerçekleştiriliyor. Akreditasyonuna sahip üniversitemizde denklik derdi yaşamadan eğitim alabilme olanağına sahipsiniz. Üniversite uluslararası akreditasyona sahiptir ve mavi diploma ile öğrencilerini yurt dışına da açmaktadır. öğrenciler Erasmus, Mevlana değişim programı, yatay geçiş gibi haklardan yararlanabilmektedirler.
Uluslararası geçiş ve Türkiye’ye geçiş şanslarına sahip olan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi öğrencileri hayata çok daha hızlı ve önde başlayabiliyor; 2 yılda hukuk fakültesi diplomalarına kavuşma şansına sahip olabiliyorlar. Herhangi bir sınav şartı olmadan; sınav stresi yaşamadan üniversitemize kayıt yaptırarak özgürce diledikleri fakültede talebe olabiliyorlar. Türkiye’ye 80 dakika uçuş mesafesinde yer alan kardeş memleket Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde öğrencilerimiz kendi evlerindeki konforu bulabiliyorlar. Kendinizi yabancı bir ülkede benzeri hissetmeyeceksiniz. hemen ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile kaydınızı yaptırabilir ve bu yoktur fırsatı değerlendirerek hukuk camiası içinde ki yerinizi alabilirsiniz.
Hukuk lisans tamamlama bundan böyle çok fazla basit. Size düşüş gösteren sadece üniversiteye kayıt olmak ve ders çalışıp mezun olmak. Türkiye’nin her yerinden yılın 12 ayı boyunca başvuruların kabul edildiği Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Eurostar ve Point yurt dışı eğitim kurumları işbirliği ile sizlere kapılarını sonuna kadar açıyor. Siz de hemen bizler ile iletişime geçin ve sizi hayallerinizin gerçek olabileceği Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinin bir öğrencisi yapalım. hak lisans tamamlama eğitiminize sınav şartı olmadan kayıt olmak ve yasa fakültesinde geçiş yapmak için hemen bizimle irtibata geçin.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!