Adalet Öğrencileri DGS Şartı Olmadan Lisans Tamamlıyor

Bosna Hersek’in azami tercih edilen üniversitelerinden olan Uluslararası Travnik üniversitesi hak lisans tamamlama öğrencileri için tek ümit olmaya devam ediyor. 2 yıllık hak lisans tamamlama mezunları bundan sonra hukuk fakültesini 2 yılda bitirebiliyor.

Uluslararası Travnik üniversitesinin sunmuş bulunduğu bu farklı eğitim yardımı ile önlisans diplomanız kıymet kazanıyor. yüzde yüz Türkiye’de eğitim verilen hukuk fakültelerinin müfredat içeriklerine müsait olarak işlenen dersler yardımı ile bütün adalet öğrencileri eğitimde fırsat eşitliğine sahip olabiliyor.

Türkiye’nin güzide yasa fakültelerinden gelen akademisyenler yardımıyla öğrencilerimiz derslerini tamamını Türkçe şekilde görüyor ve sınavları da Türkçe gerçekleştiriliyor. Boşnakça, Türkçe ve ingilizce dillerinde eğitim verebilir akreditasyonuna sahip üniversitemizde denklik derdi yaşamadan eğitim alabilme olanağına sahipsiniz. 2006 yılında kurulan üniversite uluslararası akreditasyona sahiptir ve mavi diploma ile öğrencilerini yurtdışına da açmaktadır. öğrenciler Erasmus, Mevlana değişim programı, yatay geçiş gibi haklardan yararlanabilmektedirler.

Uluslararası geçiş ve Türkiye’ye geçiş şanslarına sahip olan Uluslararası Travnik üniversitesi öğrencileri hayata çok daha hızlı ve önde başlayabiliyor; 2 yılda yasa fakültesi diplomalarına kavuşma şansına sahip olabiliyorlar. Herhangi bir sınav şartı olmadan; sınav stresi yaşamadan üniversitemize kayıt yaptırarak özgürce diledikleri fakültede talebe olabiliyorlar. Türkiye’ye 80 dakika uçuş mesafesinde yer alan kardeş memleket Bosna Hersek’in Travnik şehrinde yer sektör bu üniversitemizde öğrencilerimiz kendi evlerindeki konforu bulabiliyorlar. Kendinizi yabancı bir ülkede benzeri hissetmeyeceksiniz. hemen önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile kaydınızı yaptırabilir ve bu yoktur fırsatı değerlendirerek hukuk camiası içinde ki yerinizi alabilirsiniz.

hak lisans tamamlama bundan böyle çok fazla basit. Size düşüş gösteren sadece üniversiteye kayıt olmak ve ders çalışıp mezun olmak. Türkiye’nin her yerinden yılın 12 ayı boyunca başvuruların kabul edildiği Uluslararası Travnik üniversitesi Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile sizlere kapılarını sonuna kadar açıyor. Siz de hemen bizler ile iletişime geçin ve sizi hayallerinizin gerçek olabileceği Uluslararası Travnik üniversitesinin bir öğrencisi yapalım. hak lisans tamamlama eğitiminize sınav şartı olmadan kayıt olmak ve yasa fakültesinde geçiş yapmak için hemen bizimle irtibata geçin.

Travnik Üniversitesi Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları