Eurostar Yurtdışı Eğitim ile Gerçekleşen Dev Hizmet

Ukrayna Türkiye’den giden hak mezunları için sonuç odaklı bir lisans tamamlama eğitimi projesine imza atıyor. hak meslek yüksek okulu öğrencileri tanınıyor olan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinden mezun olarak yasa fakültesi mezunu olabiliyorlar. hak meslek yüksek okulu lisans tamamlama öğrencileri üniversitemizde 3. Sınıftan eğitime başlayarak; 2 yılda hukuk fakültesi mezunu oluyor.

Adalet yüksek okulu lisans tamamlama Türkiye’de DGS sınavı şartı ile gerçekleşiyor. ancak Ukrayna’da böyle bir sınav veya diğer herhangi bir ön koşul bulunmuyor. öğrenciler yabancı dil destekli şekilde; yabancı lisan eğitimi gerektirmeden üniversitemizde öğrenim görüyor. Dersler tercüme ile değil 0 Türk yasa fakültesi profesörleri yönünden veriliyor. Böylece öğrenciler tamamen yabancı dilde eğitim alarak lisan sorunu yaşamadan; zaman kaybetmeden avukatlık mesleğine adımlarını atabiliyorlar. Hakim yada savcı olmak isteyen öğrenciler de bir an evvela bu süreç içerisinde harekete geçme şansına sahip olabiliyorlar. üniversite öğrencilere uluslararası bir bakış açısı kazandırıyor. İngiliz ve Ukrayna hukukunun yanında evrensel hukuk ile ilgili bilgi birikimine sahip olan öğrenciler burada kariyerlerinin temellerini atmaya başlıyorlar. Kendi çizgisi ve hukukun çizdiği yollar ile dünyaya hak dağıtacak adalet meslek yüksek okulu lisans tamamlama öğrenciler bu üniversitede yetişiyor. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Türk öğrencilere kapılarını açarak iki yurt içinde ki derin bağları pekiştiriyor ve öğrencilerimizi hayallerine kavuşturuyor. Siz de eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilir; gelecekte sevdiğiniz mesleği yapabilirsiniz. Türkiye’de ki özel üniversitelerde alacağınız eğitimin 1 yıllık rakamına burada 2 yıl eğitim alarak mezun olabilirsiniz. Ukrayna hayat koşullarının ekonomik olması sebebiyle de maksimum tercih edilen Balkan ülkesi şekilde karşımıza çıkıyor ve her yıl Türkiye’den giden binlerce öğrenciye eğitim fırsatı sunuyor. öğrencilerimiz mavi diploma hakkı kazanarak ister Türkiye’de ister Avrupa’da çalışabiliyor.

Eurostar Yurtdışı Eğitim ile Gerçekleşen Dev Hizmet

Puanla
[OY: 2 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!