Adalet Meslek Yüksekokulu Mezunları Hukuk Fakültesi Sizi Bekliyor

Hak mezunlarına Avrupa’nın kapıları yurtdışı eğitim ile açılıyor. Bosna Hersek’in Travnik şehrinde yer alan Uluslararası Travnik üniversitesi şimdi Türkiye’den ati 2 yıllık adalet meslek yüksek okulu mezunlarını bekliyor. Türkiye’de yer saha DGS sınavına girme şartı veya herhangi bir not ortalaması aramayan üniversitemiz siz öğrencileri için yüksek kalitede eğitim olanağı sağlamakta.

Uluslararası Travnik üniversitesi adalet mezunları lisans tamamlama olanağı sunmakta ve sizlerin önlisans diplomanızı kıymetli kılmaktadır. YGS, LYS, DGS, not ortalaması benzeri şartlar ilgi etmeden 2 yıllık adalet mezunlarına kapılarını açan üniversitemiz eğitim hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenize imkan tanımaktadır. 3. Sınıftan hukuk eğitimine, üstelik tam olarak Türkçe şekilde devam edebilecek; kendinizi evinizde hissedebileceğiniz kadar bizden olan bir Avrupa ülkesi olan Bosna Hersek’te hür bir öğrencilik ortamında eğitiminizi rahatlıkla sürdürebileceksiniz.

Türklere karşı hiçbir negatif düşüncenin bulunmadığı ve tam tersi son derece sevildiği bu Müslüman ülkede siz de huzurlu bir ortamda, güven içinde eğitiminiz tamamlayabileceksiniz. Birbirinden tecrübeli Türk Akademisyenlerden Türk hukukunu öğrenecek ve 0 Türkçe eğitim alacaksınız. Uluslararası Travnik üniversitesi hak mezunları lisans tamamlama size eğitimde fırsat eşitliği sağlayacak. Denkliği türkiye tarafından tanınan bu güzide üniversitede kendinizi adalet dünyasının basamaklarını tırmanacak donanıma sahip şekilde eğitim alırken bulacaksınız. üstelik uluslararası akreditasyona sahip üniversitemiz sayesinde diplomanız Avrupa’da da geçerli olacak ve kredi transferi sağlayabileceksiniz. Siz kafi ki isteyin ve hemen harekete geçin. hiç bir yerde karşınıza çıkmayacak bu eğitim olanağından yararlanın. Bosna Hersek’in vezirler şehri Travnik’te geleceğiniz için kendinize bir yol açın.

sınav stresi yaşamadan, sene kaybı ile karşı karşıya kalmadan 2 yılda yasa fakültesi diplomana kavuşabilir ve farklı bir eğitim imkânından yararlanabilirsin. bundan böyle kendi geleceğini inşa etme sırası sende. Uluslararası Travnik üniversitesi adalet mezunları lisans tamamlama hayata kaldığın yerden devam etme fırsatını kaçırma. Eğitimin yarım kalmasın ve mesleğine bir lahza evvela adım at. Sosyal olanakları, Avrupa ülkelerine olan yakınlığı ve istanbul’a yalnızca 80 dakika uzaklıkta olan uçuş mesafesi, ekonomik hayat koşulları ile ati seni bekliyor.

Travnik Üniversitesi Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları