Adalet Meslek Yüksekokulu Mezunları Hukuk Fakültesi Sizi Bekliyor

Adalet mezunlarına Avrupa’nın kapıları yurt dışı eğitim ile açılıyor. Ukrayna’nın Harkov şehrinde yer alan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi şimdi Türkiye’den 2 yıllık adalet meslek yüksek okulu mezunlarını bekliyor. Türkiye’de yer saha DGS sınavına girme şartı veya herhangi bir not ortalaması aramayan üniversitemiz siz öğrencileri için yüksek kalitede eğitim olanağı sağlamakta.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet mezunları lisans tamamlama olanağı sunmakta ve sizlerin ön lisans diplomanızı kıymetli kılmaktadır. YGS, LYS, DGS, not ortalaması benzeri şartlar ilgi etmeden 2 yıllık adalet mezunlarına kapılarını açan üniversitemiz eğitim hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenize imkan tanımaktadır. 3. Sınıftan hukuk eğitimine, üstelik tam olarak Türkçe şekilde devam edebilecek; kendinizi evinizde hissedebileceğiniz kadar bizden olan bir Avrupa ülkesi olan Ukrayna’da hür bir öğrencilik ortamında eğitiminizi rahatlıkla sürdürebileceksiniz.
Türklere karşı hiçbir negatif düşüncenin bulunmadığı ve tam tersi son derece sevildiği bu Müslüman ülkede siz de huzurlu bir ortamda, güven içinde eğitiminiz tamamlayabileceksiniz. Birbirinden tecrübeli Türk Akademisyenlerden Türk hukukunu öğrenecek ve 0 Türkçe eğitim alacaksınız. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet mezunları lisans tamamlama size eğitimde fırsat eşitliği sağlayacak. Denkliği Türkiye tarafından tanınan bu güzide üniversitede kendinizi adalet dünyasının basamaklarını tırmanacak donanıma sahip şekilde eğitim alırken bulacaksınız. üstelik uluslararası akreditasyona sahip üniversitemiz sayesinde diplomanız Avrupa’da da geçerli olacak ve kredi transferi sağlayabileceksiniz. Siz kafi ki isteyin ve hemen harekete geçin. hiç bir yerde karşınıza çıkmayacak bu eğitim olanağından yararlanın. Harkov da geleceğiniz için kendinize bir yol açın.
Sınav stresi yaşamadan, sene kaybı ile karşı karşıya kalmadan 2 yılda hukuk fakültesi diplomana kavuşabilir ve farklı bir eğitim imkânından yararlanabilirsin. bundan böyle kendi geleceğini inşa etme sırası sende. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet mezunları lisans tamamlama hayata kaldığın yerden devam etme fırsatını kaçırma. Eğitimin yarım kalmasın ve mesleğine bir lahza evvela adım at. Sosyal olanakları, Avrupa ülkelerine olan yakınlığı ve İstanbul’a yalnızca 80 dakika uzaklıkta olan uçuş mesafesi, ekonomik hayat koşulları ile ati seni bekliyor.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!