2 Yılda Adalet Mezunları Ukrayna'da Hukuk Mezunu Olacak — Adalet Lisans Tamamlama
2 Yılda Adalet Mezunları Kosova'da Hukuk Mezunu Olacak

2 Yılda Adalet Mezunları Ukrayna'da Hukuk Mezunu Olacak

Çok aşırı yönlü düşünebilen, uluslararası eğitim ile kariyerinde başarıyı elde edebilecek; rakiplerinin önüne geçebilecek hukukçular yurt dışında yetişiyor. Hukuk lisans tamamlama öğrencileri Ukrayna’da eğitim tercih ediyor. 2 yıllık hak bölümü lisans tamamlama öğrencileri Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde hukuk eğitimi alıyor. üstelik DGS sınav şartı yapılmaksızın. Öğrenciler eğitimlerine 3. Sınıftan başlamakta ve alttan eksik kalan dersleri alarak 2 yılda mezun olabilmektedirler.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde 2 yıllık adalet bölümü lisans tamamlama eğitimleri yüzde yüz Türkçe olarak gerçekleştirilmektedir. Bu eğitimler Türkiye’den akademisyenler tarafından öğrencilerimize verilmektedir. Sizde bu eğitimlere katılın ve sınav stresi yaşamadan senelerinizi boşa harcamadan hukuk fakültesi diploması almaya adalet kazanın. Eurostar ve Point yurt dışı eğitim kurumları işbirliği ile Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde dikey geçiş ile gerçekleşen eğitimler herhangi bir ön şart gerektirmemektedir.
Öğrencilerimiz bu eğitimlerden özgürce faydalanabilmektedirler. Ön lisans diplomaları ile bize yılın 12 ayı gelerek kayıt olabilirler. 2 yıllık hak bölümü lisans tamamlama ile uluslararası akreditasyon fırsatını da sunmaktadır. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi uluslararası akreditasyona sahiptir.
Lizbon anlaşması itibariyle bu hakka sahiptir ve öğrencilerine mavi diploma vermektedir. Bu biçimde öğrenciler uluslararası hukukçu olabilmektedirler. Bununla birlikte Türkiye’de denk olan üniversitemiz yardımıyla mesleğinizi yurt içinde de yapabilir, hak alanında önde gelen kişilerden bir tanesi olabilirsiniz. Hayaliniz gerçek olacak ve ön lisans diplomanız işe yarayacak. 2 yıllık adalet kısmı lisans tamamlama bölümü ile kendinize yepyeni bir başlangıç yapabileceksiniz. Hayalleriniz sizi geleceğe taşısın ve hayatınız bugün nedeniyle Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde değişsin. Dünyanın ve Türkiye’nin en prestijli mesleklerinden birine sahip olun. Hedeflerinize tam gaz devam edin. Hak öğrencileri için açık öğretim yada örgün eğitim mezunu olup bulunmadığı ayrım etmeden eşit şartlarda eğitim olanağı sunuluyor.
Önlisans diplomanızı alıp gelin ve kayıt işlemlerini gerçekleştirin. Geç kalmadan eğitiminizi tamamlayarak adalet dünyasında ki yerinizi hemen alın. Kaliteli ve uluslararası eğitim alabilmenin keyfini yaşayın. Detaylı bilgi ve akademisyenler ile birebir tanışmak için bize ulaşabilir; sosyal medya üstünden bile akademisyenlerimiz ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!