Priştine Universum Üniversitesinde Açık öğretim Adalet Mezunlarına Lisans Tamamlama Şansı

AÖF Adalet Mezunlarına Lisans Tamamlama

AÖF Adalet Mezunlarına Lisans Tamamlama

Aöf adalet lisans tamamlama için en doğru tercih Eurostar’dır. Tamamlamada sahip olacağınız fırsatlar arasında Eğitim dili Türkçe olabilmektedir ve kendi bakanlığından onaylı ”Türkçe eğitim verebilir” akreditasyonuna sahip üniversitelerle çalışmaktayız. Bu nedenle çok fazla Türk öğrenci tarafından tercih edilmektedir.
Oldukça fazla Türk öğrenci açık öğretim adalet mezunudur ve DGS sınavına takılmaktadır. Çok yüksek düzeyde matematik, geometri ve mantık bilgisi gerektiren bu sınavda başarılı olmak epey bir zordur. Kontenjanlar da sınırlı sayıda olduğundan dikey geçiş yapmak dileyen Aöf adalet lisans tamamlama öğrencileri istedikleri hukuk fakültesine giriş yapamamışlardır. Özel üniversiteler dahil olmak üzere devlet üniversiteleri de bu öğrencileri imkansızı gerçekleştirip kazansalar dahi üçüncü sınıftan eğitime başlatmamaktadırlar. Bu da öğrenciler için zaman kaybına yol açmaktadır. DGS sınavı kaygısı, stresi öğrencileri umutsuzluğa sürüklemektedir.
Yurt dışında ülkedeki üniversitelerimiz tam da bu noktada öğrencilerin imdadına yetişmektedir. Aöf adalet lisans tamamlama öğrencilerimiz DGS, TYT, AYT benzeri puan şartları olmadan gönül ferahlığı ile üniversitemize kayıt olmaktadır ve üniversitelerimizde eğitim alabilmektedirler. Çalıştığımız üniversitelerde Türkçe olarak alacakları eğitim Türkiye’deki hukuk fakültelerinin ders müfredatı ile aynıdır. Bu nedenle öğrenciler Türkiye’ye geri döndüklerinde rahatlıkla mesleklerini yapabilmektedirler.
Öğrencilere örgün, uzaktan, modüler eğitim imkanı sağlayan üniversitelerimizde yıllık ödeyecekleri ücret de çok makuldur. Eğitim ücreti yıllık 2500 TL‘den başlıyor. Türkiye’den akademisyenler ile eğitimler verilir. Bu sebeple Aöf öğrencileri en ince detayına kadar dil sorunu yaşamadan bütün sorularını sorabilmektedirler. Ülkeler Osmanlı mirasının izlerini ve Avrupai yaşam standartlarını taşımaktadır. Öğrenciler burada Türkiye’den çok daha fazla ekonomik şartlarda eğitim alabilmektedirler.
2 yıllık aöf adalet meslek yüksekokulu öğrencileri burada son derece uygun koşullarda konaklayabilmekte ve masraflarını karşılayabilmektedirler. Minimum 65 gün derslere devam ederek geçerli bir diplomaya sahip olabilen Aöf hak lisans tamamlama öğrencileri eğitimlerini 2 yılda yıl kaybı yaşamadan tamamlamaktadırlar.
Eurostar Yurtdışı Eğitim işbirliği ile hukuk üniversitelerine öğrenciler kabul edilmektedir. Ön lisans diploması, transkript ile başvurulabilen bu eğitime yılın 12 ayı kayıt olabilmektedir ve bizlere kayıtlar hakkında derhal ulaşın.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!