Adalet Mezunları Yurtdışını Tercih Ediyor

Türkiye’de adalet yüksekokulu mezunu olup hukuk fakültesine geçiş yapmak arzu edenler için yurtdışı eğitim fırsatından yararlanıyor. Yurtdışında eğitim herkesin hayalidir. Bir de Türkçe olduğunu düşünürsek bu ilgi daha da artıyor. 0 Türkçe eğitim, Türkçe eğitim verebilir akreditasyonuna sahip bir üniversite ve Türkiye’nin birbirinden kıymetli akademisyenlerinin eğitimleri ile gerçekleşen bu süreçte hak mezunları DGS sınavı benzeri herhangi bir koşul olmadan 2 yılda mezun olabiliyorlar.

Uluslararası Travnik üniversitesi hukuk fakültesi içerisinde eğitim piyasa Türk öğrenciler tüm bu düş bunun gibi olanaklara sahip olabiliyorlar. Uluslararası Travnik üniversitesi Bosna Hersek’in vezirler şehri Travnik’te 2006 yılında kurulmuştur. üniversite kalitesi ve eğitime verdiği kıymet ile ön plana çıkmıştır. Uluslararası öğrencilere kapılarını açması ile de büyük ciddiyet kazanmıştır. Bu üniversitede hukuk eğitimleri Türkiye’de ki yasa müfredatlarına uygundur. öğrenciler üç. Sınıftan eğitimlerine başlayarak zamandan kazanabilmektedirler. hiç bir ön kayıt koşulu olmaması da öğrenciler için eğitimde eşitlik sağlamakta. Uluslararası Travnik üniversitesi yasa fakültesi dinamik, kaliteli ve öğrencisinde değer verici bir üniversite şekilde türlü staj imkanları sunmakta türkiye ve Avrupa’da Erasmus imkânları sağlıyor. öğrenciler yatay geçiş olanaklarından yahut Erasmus fırsatlarından faydalanabilmektedirler.  Bakış açılarını genişleten ve öğrenciyi Avrupa standartlarında eğitimler ile buluşturan bu süreç oldukça faydalıdır. Uluslararası Travnik üniversitesi yasa fakültesi diplomaları Türkiye’de denkliğe sahiptir. bununla birlikte üniversite uluslararası akreditasyonu ile mavi diploma sahibi yapmaktadır. Bosna Hersek yaşam koşulları ile de öğrenciyi zorlamamaktadır. Avrupa’da yer piyasa bir memleket olarak Bosna Hersek; yeme-içme konaklama olanakları açısından zengin bir kültüre sahiptir ve ekonomiktir. Böylece öğrenciler çıkarlarını evlerindeymiş bunun gibi rahat hissederler. memleket çağımızda hala Osmanlı kültürel mirasını korumaya devam etmektedir. Aileler bu nedenle öğrencilerini gönül rahatlığı ile okumaya teşvik edebilirler.

Eurostar ve point yurtdışı eğitim işbirliği ile gerçekleşen Uluslararası Travnik üniversitesi yasa fakültesi öğrencilere kayıt olanağı sunmakta ve onları geleceğin hukukçuları şekilde yetiştirmektedir. derhal önlisans diplomanız ile bize ulaşın ve bu fırsatı kaçırmayın.

Travnik Üniversitesi Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları