Hukuk Fakültesi Artık Bir Hayal Değil; Kosova'da Hayaller Gerçek Olur

Hukuk Fakültesi Artık Bir Hayal Değil

Hukuk Fakültesi Artık Bir Hayal Değil

Yurt dışındaki üniversitelerimizde okumak, akademik başarının yanı sıra araştırmacı ve üretken bir düşünceye sahip olmak; yenilikçi fikirlerle geleceğin dünyasına yön vermektir. Yurt dışındaki 8 ülkede çalıştığımız üniversiteler Türk öğrencilere kapılarını açmanın ve bir dünya üniversitesi olmanın mutluğunu yaşıyor. Adalet ön lisans mezunları hukuk fakültesinde lisans tamamlıyor. DGS, AYT, TYT sınav şartı olmaksızın öğrenciler burada eğitimlerini tamamlayabiliyorlar. Dikey geçişte hukuk fakültesi ücretleri açısından da eğitimlerin yıllık harçları oldukça uygundur. Eğitim yılı ücreti 2500 TL! Türkiye’de ki özel üniversitelerin oldukça altındadır.
Türkiye’den öğrenciler imtihan stresi yaşamadan, tam olarak %100 Türkçe eğitim alabilmektedirler. Türkiye’den gelen akademisyenler ile eğitim verilir. Türk hukuku dersleri ile eğitim gerçekleşmektedir. Çalıştığımız üniversitelerin Türkiye’de denklik tanınırlığı mevcuttur. Öğrenciler, Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip üniversitemizden mezun olduklarında Türkiye’de görev yapabilirler. Avukat olabilir, savcı ya da hakimlik sınavlarına girebilirsiniz. Üniversitelerimizde eğitim hukuk lisans tamamlama öğrencileri eğitimlerine üçüncü sınıftan başlayabilecekler ve 2 yılda eğitimlerini tamamlayacaklardır. Bu şekilde yıl kaybı yaşamadan mezun olabilecekler. Talebe odaklı eğitim sistemini benimseyen üniversitemiz öğrencilerin kaliteli eğitim alabilmesi için bütün olanakları seferber etmektedir. Örgün, uzaktan eğitim, modüler sistemli eğitim imkanlarını da öğrencilerimize sağlamaktadır.
8 ülkede bulunan üniversitelerimiz size adalet dünyasının kapılarını açıyor. Dikey geçiş, hukuk fakültesi ücretleri açısından bakılınca Türkiye’de ki özel üniversitelerden çok aşırı daha düşüktür. Yüksek kalitede eğitimi ve uluslararası akreditasyonu ile Avrupa’da Erasmus ve mezun olduktan sonra da çalışma olanağı tanımaktadır. Eğitimde evrensel değerlere dayalı yenilikçi yaklaşımlar sunmaktadır. Nitelikli ve değişik eğitim anlayışı ile öğrencileri mesleki yeterlilik açısından tam donanımlı hale getiriyor.
Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları işbirliği ile kayıt olabileceğiniz üniversitelerimiz dikey geçiş hukuk fakültesi ücretleri açısından da sizlere kolaylık sağlamakta. Dikey geçiş hukuk fakültesi ücretleri öğrencilerimizin aile bütçesini zorlamadan okuyabilmeleri için en avantajlı şekilde düzenleniyor. Siz de hemen ön lisans diplomanız ile gelin ve kayıt işlemlerinizi gerçekleştirerek adalet iş yüksek okulu eğitiminizi yasa fakültesine tamamlayın. DGS olmaksızın hukuk fakültesinde eğitim alabilmek için ofislerimize gelin. Gelin eğitiminizi tamamlamanız için sizlerle birlikte yurt dışına yola çıkalım. Hukuk fakültesi hayalinizi beraber gerçekleştirelim.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!