Adalet Tamamlama Öğrencileri Priştine Universum Üniversitesinde Hukukçu Oluyor

Adalet Tamamlama Öğrencileri Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Hukukçu Oluyor

DGS Hukuk Taban Puanları Türkiye’de başka bölümlere göre en yukarılarda yer almaktadır. Sınava eşit ağırlıktan giren yüz binlerce talebe arasından ilk 1000’e girmek bile hukuk fakülteli olmanın yolunu size açmayabilir. Bu nedenle örgün hak mezunları da aöf adalet mezunları da epey bir mağdur bir duruma düşmektedir. Son derece zor olan DGS sınavı yüzünden öğrencilerimiz yıllarca hazırlanmakta oldukları sınavlardan çoğunlukta hüsrana uğramış olarak ayrılmaktadırlar. Türkiye’de hak mezunlarının yasa eğitimine geçiş yapması piyango bunun gibi bir durumdur.
Hukuk meslek yüksek okulundan mezun olan Türk öğrenciler DGS hukuk Taban Puanları engeline takılmadan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde okuyabilmektedirler. Böylece öğrenciler eğitimlerine kaldıkları yerden hiçbir biçimde yıl kaybetmeden devam edebilmektedirler. Ukrayna’nın Harkov şehrinde kurulan bu üniversite akademik şekilde bir başarıya daha imza atmış ve dünya üniversitesi olma yolunda hareket ederek Türkiye’den gelen öğrencilere eşsiz bir eğitim fırsatı hazırlamıştır. öğrencilerimiz eğitimlerine burada devam ederek 2 yılda mezun olabilmektedirler. üç. Sınıftan yasa fakültesine başlayan hak mezunları alttan dersleri de alarak eğitimlerini hızla bitirebilmektedirler. zorunlu derslerinin beraberinde birbirinden kaliteli seçmeli dersler ile de yasa sahasında aşırı daha başarılı işlere imza atabilecek donanım ve bilgiye sahip olabilirler. Türkiye’den gelen alanlarında profesyonel profesörlerden eğitim piyasa öğrencilerimiz ana dilde yasa okumanın keyfini yaşıyorlar. Son derece uygun yıllık harç ücretleri ile Ukrayna’da huzurlu bir biçimde aile bütçelerini sarsmadan lisans bölümüne devam edebiliyorlar. DGS hukuk Taban Puanları ile uğraşmak zorunda kalmadan ve DGS sınavı kaygısı yaşamadan öğrencilerimiz burada ön şartsız eğitim alabilirler. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi öğrencilerimiz için YöK denkliği olan bir diploma sahibi olma yolunda son derece önemli bir şeydir. Bu nedenle bu eğitim için adalet lisans tamamlama öğrencileri derhal harekete geçmeli ve istikbal hayallerini ertelememelidirler. DGS hukuk Taban Puanları şartı olmadan öğrencilerimizi kabul eden Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesine sizleri de bekliyor.
Eurostar ve Point yurt dışı eğitim kurumları işbirliği ile siz de diplomalarınız ile gelerek kayıt yaptırabilir adaletin terazisini eline piyasa hukukçular içinde yer alabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!