Adalet Önlisans Mezunları Priştine Universum Üniversitesi İle Hedeflerine Hızla Ulaşıyor

Adalet Mezunları İçin Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Adalet Mezunları İçin Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Adalet Mezunları İçin Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Ukrayna’da hukuk lisans tamamlama eğitimleri ile geleceğin hukukçuları içinde yer alacaksınız. Türkiye’den gelen öğrencileri ağırlayan kardeş yurt Ukrayna size rüya bu gibi bir eğitim fırsatı sunuyor. Açık öğretim veya örgün öğretim hak ön lisans mezunları bu fırsattan yararlanarak hedeflerine hızlıca ulaşabiliyor.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde akademik tecrübesi ile öğrencilerimizi tam donanımlı hukukçular olarak mezun ediyor. Uluslararası akreditasyonu ile Avrupa’da da geçerli bir diploma ile buluşturuyor. Türkiye’de de denkliği olan üniversite öğrencilerine tam 2 yılda hukuk eğitimini tamamlatıyor. ön lisans adalet bölümü lisans tamamlama öğrenciler üç. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. zorunlu derslerinin yanı dizi seçmeli derslerle yeni yasa alanları ile alakalı bilgi sahibi olabiliyorlar. Avrupa’da ya da Türkiye’de Erasmus yapabilme şansına da sahip olan öğrenciler evrensel hukuk teferruatları ile çıkarlarını mesleki yeterlilikte zirveye taşıyabiliyorlar. ön lisans hukuk bölümü lisans tamamlama Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde tam olarak Türkçe olarak gerçekleşiyor. Türkçe eğitimler ile öğrenciler yabancı lisan öğrenmek durumunda kalmadan hukuk fakültesinden mezun olabiliyor. Türkiye’den akademisyenler Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesine giderek eğitimlerini veriyorlar. memleketimiz hukuk müfredatı ile eğitilen öğrenciler buradan mezun olduklarında onlarca fark dersi ile uğraşmak zorunda kalmıyor. Bu şekilde kısa sürede görevlerine başlayabiliyorlar. ön lisans adalet kısmı lisans tamamlama öğrencilerinin bu eğitimden faydalanmak için herhangi bir sınava girmeleri gerekmiyor. Diploma dışında bir ön koşul bulunmadan kayıtlarını yaptırarak 3. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde geleceklerini yeniden inşa ederek; kaybettikleri umutlarını yine kazanıyorlar. Bu hayaller ve umutlar üniversitemize bir gerçeğe dönüşüyor. öğrencilerimiz hukuk fakültesi mezunları arasında ki yerlerini alıyorlar.

Siz de kendinize yepyeni bir yaşam kurmak; hayallerinizde ki mesleğe sahip olmak istiyorsanız Eurostar ve Point yurt dışı eğitim işbirliği ile gerçekleşen bu projede yerinizi ayırtın. ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile bizlere başvurarak ilk adımlarınızı atın ve hukuk fakültesi yolunda sizlerle yürümenin keyfini yaşayalım. Geleceğin adalet savunucularından bir tanesi olmanızı sağlayacak eğitimi almanızda öncü olalım. Ofislerimize gelebilir ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adalet Mezunları İçin Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!