Adaletin Terazisi Kosova’da Lisans Tamamlama Öğrencilerinin Elinde

Adaletin Terazisi Ukrayna’da Lisans Tamamlama Öğrencilerinin Elinde

Adalet yüksek okulu Türkiye’de maksimum tercih edilen okullardan biridir. Bu bölümde eğitim piyasa öğrencilerin büyük bir kısmı yasa fakültesine devam ederek avukat, savcı yahut hakim olmak istemektedir. ancak ülkemizde adalet mezunlarının dikey geçiş sınavı ile hukuk fakültesine geçiş sağlaması oldukça kolay değil. Sayısal temeli olmayan öğrenciler için bu imtihan aşılması için çok uzun uğraşlar gerçekleştirmeleri gerekebilir. Bu da yıl kaybına neden olmaktadır.

adalet meslek yüksek okulu Türkçe lisans tamamlama programı için DGS sınav stresi yaşamadan okuyabilecekleri bir üniversite Ukrayna’da yer alıyor. Bu öğrencilerimiz Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde eğitim almaktadırlar. öğrencilerimiz % Türkçe eğitim almaktadırlar.

Türkiye’den hukuk fakültesinden eğitim için Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesine gelen birbirinden tecrübeli ve değerli akademisyenler tam olarak Türk hukuku müfredatına uygun eğitimler vermekte ve öğrencileri tüketicilere hazırlamaktadırlar. Hukuk ön lisans mezunu lisans tamamlama programı öğrencileri tam donanımlı bir şekilde mesleklerine hâkim, yetkin öğrenciler şekilde mezun olmaktadırlar. ön lisans mezunları 3. Sınıftan üniversite eğitimlerine başlamakta ve varsa alttan eksik derslerini tamamlamak suretiyle 2 yılda hukuk mezunu olabilmektedirler. Her öğrenci ile özel bir talep ve alaka gösterilerek gerçekleştirilen lisans tamamlama eğitimi sonrasında öğrenciler hayal ettikleri mesleğe kavuşmaktadırlar.

Hayalleriniz tam bir adım ötenizde ve tek yapmanız gereken ilk adımı atmak. Türkçe akreditasyona sahip Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi sizlere geleceğinizin anahtarını ana dilde sunmakta ve kaliteli eğitim ile yarınlara hazırlamaktadır. adalet ön lisans mezunu lisans tamamlama programı eğitimi sayesinde kardeş memleket Ukrayna’da son derece uygun fiyatlara tahsil görebilen öğrencilerimiz ailelerinin bütçelerini sarsmadan hedefledikleri diplomaya sahip olabilmektedirler. Evrensel hukukun tüm gereklerini öğrenen öğrenciler üniversitenin uluslararası akreditasyona sahip olmaları sebebi ile de kendilerine Avrupa’da da çalışmak için bir kazanım sağlamış olacaklardır.

Eurostar ve Point yurt dışı eğitim kurumları işbirliği ile gerçekleştirilen eğitimler yardımıyla yılın 12 ayı adalet önlisans mezunu lisans tamamlama programı eğitimlerine katılabilir; hukuk diplomanıza sene kaybetmeden kavuşabilirsiniz. ön lisans diplomanız ile başvurunuzu yapın; geleceğe sağlam adımlar ile ilerleyin. Balkanların en fazla tercih edilen ve en kaliteli üniversitesinde eğitim alma fırsatını kaçırmayın.

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!