Geleceğinize Hukuk Fakültesinde Yön Verin

Yasa fakültesinde eğitim almak hepimizin hayalidir. Daha adil bir dünya için haksızlıklara gelemeyen insanların tek tercihi olan bu meslekte eğitim alabilmek ülkemizde YGS-LYS’den son derece yüksek puanlara sahip olmayı gerektirir. Bu nedenle öğrenciler hukuk fakültesine geçiş yapabilecekleri adalet meslek yüksekokulunu tercih ederler. Burada 2 yıl eğitim alıp mezun olduktan sonra girilecek olan DGS sınavı daha kolaymış bu gibi algılansa da aslında tam tersidir. DGS sınavı matematik, geometri, sayısal ve sözel mantık bu gibi zorlu derslerimizi içerisinde bulundurmaktadır. DGS ile geçişte lisans tamamlama olanağı sağlayan üniversiteler için çok fazla az kontenjan verilir. öğrenciler bu nedenle kıran kırana bir yarışa girmekte ve yüzbinlerce kişiyi geride bırakıp ilk 1000’de yer alabilmek için çabalamak mecburiyetinde kalmaktadırlar.

bütün bu uğraşlar hak önlisanstan lisans tamamlama yapmak isteyen öğrenciler için yoğun şekilde kolay değil. Bu nedenle öğrenciler yurtdışı eğitime yönelmektedirler. Bosna Hersek öğrencilerimize üniversite kapısını aralayan kardeş ülkemizdir. öğrencilerimizin sevildiği, misafirperver bir tutumla karşılandığı bu Müslüman ülkede kendi evindeymiş bunun gibi okuma fırsatı mevcuttur. öğrencilerimiz Türkçe şekilde Uluslararası Travnik üniversitesinde adalet önlisanstan lisans tamamlama yapabilmektedirler. 0 Türkçe olarak verilen dersler Türk hukuk müfredatına uygundur. Uluslararası Travnik üniversitesinde Türk akademisyenler sebebi ile dersler işlenmektedir. üniversitenin Türkiye’de denkliği mevcuttur. aynı sürede uluslararası akreditasyona sahiptir. öğrencilerimiz buradan mezun olduklarında ister ülkemiz\`de ister Avrupa’da çalışabilmektedirler.  hak önlisanstan lisans tamamlama için yılın 12 ayı başvuruda bulunabilir; kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. yüzde yüz Türkçe şekilde gerçekleştirilen bu eğitime arzuladığınız lahza katılabilirsiniz. Eurostar ve Point Yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile gerçekleştirilen bu eğitimlere önlisans diplomanız ile başvurabilirsiniz. Ofisimize gelerek kayı işlemlerinizi başlatabilir; DGS kayıt günlerinde akademisyenlerimiz ile birebir tanışma şansına sahip olabilirsiniz.

adalet önlisanstan lisans tamamlama değerli bir eğitim projesi şekilde iki kardeş ülke arasında gerçekleştirilmektedir. öğrencilerimiz açısından son derece hedef odaklı bir eğitim gerçekleştirilmektedir. Türk öğrenciler üniversitede el üstünde tutulmakta ve sevgiyle misafir edilmektedirler. Siz de derhal bize ulaşabilir ve bu büyük fırsatı değerlendirerek geleceğinize cihet verebilirsiniz.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları