Geleceğinize Hukuk Fakültesinde Yön Verin

Hukuk fakültesinde eğitim almak hepimizin hayalidir. Daha adil bir dünya için haksızlıklara gelemeyen insanların tek tercihi olan bu meslekte eğitim alabilmek ülkemizde YGS-LYS’den son derece yüksek puanlara sahip olmayı gerektirir. Bu nedenle öğrenciler hukuk fakültesine geçiş yapabilecekleri adalet meslek yüksek okulunu tercih ederler. Burada 2 yıl eğitim alıp mezun olduktan sonra girilecek olan DGS sınavı daha kolaymış bu gibi algılansa da aslında tam tersidir. DGS sınavı matematik, geometri, sayısal ve sözel mantık bu gibi zorlu derslerimizi içerisinde bulundurmaktadır. DGS ile geçişte lisans tamamlama olanağı sağlayan üniversiteler için çok fazla az kontenjan verilir. Öğrenciler bu nedenle kıran kırana bir yarışa girmekte ve yüz binlerce kişiyi geride bırakıp ilk 1000’de yer alabilmek için çabalamak mecburiyetinde kalmaktadırlar.
bütün bu uğraşlar hukuk ön lisanstan lisans tamamlama yapmak isteyen öğrenciler için yoğun şekilde kolay değil. Bu nedenle öğrenciler yurt dışı eğitime yönelmektedirler. Ukrayna öğrencilerimize üniversite kapısını aralayan kardeş ülkemizdir. Öğrencilerimizin sevildiği, misafirperver bir tutumla karşılandığı bu Müslüman ülkede kendi evindeymiş bunun gibi okuma fırsatı mevcuttur. Öğrencilerimiz Türkçe şekilde Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde adalet ön lisanstan lisans tamamlama yapabilmektedirler. Türkçe olarak verilen dersler Türk hukuk müfredatına uygundur. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Türk akademisyenler sebebi ile dersler işlenmektedir. Üniversitenin Türkiye’de denkliği mevcuttur. Aynı sürede uluslararası akreditasyona sahiptir. Öğrencilerimiz buradan mezun olduklarında ister ülkemiz de ister Avrupa’da çalışabilmektedirler. Hak ön lisanstan lisans tamamlama için yılın 12 ayı başvuruda bulunabilir; kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yüzde yüz Türkçe şekilde gerçekleştirilen bu eğitime arzuladığınız lahza katılabilirsiniz. Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları işbirliği ile gerçekleştirilen bu eğitimlere ön lisans diplomanız ile başvurabilirsiniz. Ofisimize gelerek kayıt işlemlerinizi başlatabilir; DGS kayıt günlerinde akademisyenlerimiz ile birebir tanışma şansına sahip olabilirsiniz.
Adalet ön lisanstan lisans tamamlama değerli bir eğitim projesi şekilde iki kardeş ülke arasında gerçekleştirilmektedir. Öğrencilerimiz açısından son derece hedef odaklı bir eğitim gerçekleştirilmektedir. Türk öğrenciler üniversitede el üstünde tutulmakta ve sevgiyle misafir edilmektedirler. Siz de derhal bize ulaşabilir ve bu büyük fırsatı değerlendirerek geleceğinize cihet verebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!