Priştine Universum Üniversitesi Geleceğin Hukukçularını Yetiştiriyor

Yurt Dışındaki Üniversiteler Geleceğin Hukukçularını Yetiştiriyor

Yurt Dışındaki Üniversiteler Geleceğin Hukukçularını Yetiştiriyor

Birçoğumuz adaleti savunma içgüdüsü ile dünyaya geliriz. Daima bir gün dünyaya adaleti yayacak kişiler arasında yer alacak olmanın hayalini kurar ve eğitimimize bu yönde başlarız. Bir adalet savunucusu olmanın yollarından bir tanesi adalet meslek yüksekokulunda eğitime başlayıp; DGS ile onu 4 yıllık hukuk fakültesine tamamlama olanaklarından faydalanmak suretiyledir. Ancak DGS, kazanması son derece zor bir sınavdır. Zaman ile yarışan öğrenciler, matematik, geometri, mantık bu gibi derslerle baş başadırlar. 120 soruluk bu sınav önemli bir hazırlık gerektirmekte ve yüz binlerce kişi ile yarışılmaktadır. Hukuk eğitimini kazanabilmek için ilk 1000 içinde yer almak dahi çoğu süre yetmemektedir.
Sayısalı iyi olmayan yüz binlerce talebe için DGS sınavı hüsran ve zaman kaybı anlamına gelir. Bu nedenle öğrenciler umutlarını yitirmekte ve hayallerinden vazgeçmek noktasına gelmektedir. Yurt dışındaki üniversitelerimiz iyi eğitimler veren üniversitelerdir ve öğrencilere DGS, TYT, AYT bunun gibi sınavlar yapılmaksızın hukuk eğitimi alabilme şansı tanımaktadır. Bu nedenle Türkiye’den giden birçok öğrencisi bulunmakta. Üniversitelerimizde %100 Türkçe eğitim seçeneğini tercih edebilirsiniz. Birbirinden kaliteli Türk profesörler ve doçentler ile verilen eğitimler öğrencilerin ufkunu genişlemektedir. Öğrenciler herhangi bir lisan eğitimine gerek duymadan hukuk fakültesinde okuyabilmektedirler.
Adalet bölümünden lisans tamamlama bölümleri bu eğitimlerden faydalanarak, üçüncü sınıftan eğitimlerine başlayabilmektedirler. Böylece Türkiye’deki gibi sene kaybına uğramazlar. Bir an önce eğitimlerini bitirip mesleklerine atılabilirler. Siz de Eurostar’a gelin ve hukuk bölümünün lisans tamamlama programları ile lisans tamamlayın. Çaıştığımız 8 ülkede bulunan üniversitelerimizde örgün, uzaktan, modüler sistemli eğitim görme seçenekleri bulunuyor. Ayrıca cebinize de çok uygun. Eğitimin yıllık ücreti 2500 TL‘den başlıyor! Bu eşsiz fırsatı kaçırmayın. YÖK denkliği olan üniversiteden mezun olarak geleceğin yasa camiasına giriş yapın. Hayalleriniz gerçek olsun. Türkiye’den çok daha ekonomik harç ücretleri ile sırf 2 yılda hedefinize ulaşın. Yurt dışında hukuk bölümünün lisans tamamlama bölümlerine mavi diploma verilmektedir; uluslararası akreditasyona sahiptir. Buradan mezun olanlar Avrupa’da da görev yapabilmektedirler.
Uluslararası bir hukuk eğitimi ve yalnızca 2 yılda tamamlanabilen hukuk fakültesi için derhal bize başvurun. Eurostar iş birliği ile kayıtlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bu üniversite şimdi sizleri bekliyor. Bizimle iletişime geçin ve geleceğinize ışık tutalım.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!