Sınav Şartsız Lisansınızı Priştine Universum Üniversitesinde Tamamlayın

Yurt Dışında Sınavsız Lisans Tamamlama

Yurt Dışında Sınavsız Lisans Tamamlama

Türkiye’de hayatımız sınavlara bağlı olarak şekil almaktadır. Bu sınavların en zorluları içinde de DGS yani Dikey Geçiş Sınavı yer almaktadır. 120 soruluk bu sınava bir yılda tam anlamıyla hazırlanmak mümkün olmuyor. Dikey geçiş sınavında en büyük zorluğu adalet meslek yüksekokulu öğrencileri yaşıyor. Öğrencilerimiz matematik, geometri bu gibi sayısal derslerde epeyce zorluk çekiyor. 60 sayısal 60 Türkçe sorusu olan sınavda süre ile de yarışılıyor. Hukuk fakültelerinin aşırı az olan dikey geçiş kontenjanları itibarı ile ister hususi ister devlette okuyabilmek için en iyi ihtimalle ilk 1000’de yer almak gerekiyor.

Hukuk lisans tamamlama öğrencileri de bu sınavda bir türlü başarı gösteremiyor. Maksimum mezun veren bölüm olan adalet meslek yüksekokullarının öğrencileri yüz binlerce kişi içinde ön sıralara çıkmak hakkında başarılı olamıyor. İster aöf isterse adalet myo mezunu olun; ister örgün okumuş olsun yurt dışında çalıştığımız 8 ülkedeki üniversiteler tam size göre bir eğitim fırsatı sunuyor. Adalet bölümünü sınavsız lisans tamamlama eğitimi ile öğrencilerimizi hukuk fakültesi mezunu yapıyor. Öğrencilere de Türkçe eğitim görme imkanı sağlıyoruz. Üstelik tercüme ile değil birebir Türk akademisyenlerin öğretimi eşliğinde derslere giriyorlar. Yurt dışında çalıştığımız üniversitelerin Türkiye’de denklik tanınırlığı da mevcuttur. Bu yüzden mezun olan öğrenciler Türkiye’de denklik alabilir ve avukat, savcı, hakim olarak çalışabilirler. Yurt dışında hukuk lisans tamamlama öğrencileri içinde yerinizi almak için tek yapmanız gereken ön lisans diplomanız ile kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmektir. Adalet sınavsız lisans tamamlama yardımı ile herhangi bir ön koşula gerek duyulmamaktadır. En büyük hayalinizi gerçekleştirmeye bir telefon kadar yakınsınız. Öğrencilere örgün, uzaktan modüler sistemli eğitim tercih imkanı sunuluyor. Sizlere hem Türkiye’de hem Avrupa’da denklik olanağı sağlayacak bu eğitimlerden faydalanabilir ve hukuk diplomanızı alarak meslek hayatınıza başlangıç yapabilirsiniz. Hem de yıllık 2500 TL ile başlayan ücretlerle!

Eurostar Yurtdışı Eğitim iş birliği ile yürütülen bu eğitim projesi adalet sınavsız lisans tamamlama öğrencilerini hukuk fakültesi mezunu yapıyor. Ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile gelerek devamında hukuk fakültesi kapısından içeri girerek 2 yılda mezun olma şansına sahip olacak hem de hayallerinizi ertelemeden gerçekleştirebileceksiniz. Hayatı ve hayallerinizi ertelemeyin ve yurt dışında hukuk lisans tamamlama öğrencileri arasında ki yerinizi hemen alın.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!