Kosova'da Hukuk Fakültesine Lisans Tamamlayın, Adaletin Terazisini Elinize Alın

Ukrayna’da Hukuk Lisans Tamamlama

Ukrayna’da Hukuk Lisans Tamamlama

Ukrayna kardeş Türkiye ve Osmanlı kültürünü hala taşıyan Müslüman bir yurt. Türkiye’den gelen öğrencilere kapılarını açan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi öğrenci odaklı eğitim anlayışını Türk öğrencilere kapılarını açarak sizlere hukuk fakültesinde lisans tamamlama olanağı sunmaktadır. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hukuk lisans tamamlama eğitimleri ile öğrencilerimiz Denkliği olan üniversitemizden mezun şekilde hayallerine ulaşabilmektedir. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hukuk lisans tamamlama eğitimleri ile sen de geleceğe umutla bakacak 2 yılda eğitimini tamamlayarak hukuk fakültesi mezunu olabileceksin.

DGS, YGS, LYS bu gibi sınavlara ve bunların yol açtığı kaygılara son. bundan sonra sen de yepyeni bir sayfa açacak; Ukrayna’da bu şirin şehirde Avrupa standartlarında bir hukuk eğitimi alacaksın. Türkiye’den gelen akademisyenler tarafından verilen eğitimler ile geleceğe korkmadan bakabileceğin bir eğitim fırsatından derhal yararlanabilir adalet yüksek okulu mezunu şekilde karanlık bir dünyayı daha adil bir yaşama çevirebilecek bir statüye sahip olabilirsin. Mezun olduğunda avukatlık, hâkimlik, noterlik bunun gibi geleneksel alanların yanı dizi, kaymakamlık, bürokrasi, öğretim üyeliği gibi birçok farklı alanda da çalışabilirsiniz.

Düş ettiğiniz yerde düş ettiğiniz bölümde eğitim alabilir; dünyaya daha adil bir seviye kurulmasında hisse sahibi olabilirsiniz. Türkiye’de lisans tamamlama eğitimi son derece zordur. DGS sınavı ve epey bir az olan kontenjan sayısı itibarı ile öğrencilerin özel üniversiteleri dahi kazanabilmesi için ilk 1000’de yer almaları gerekmektedir.

Erasmus ve Mevlana Değişim programları ile Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hukuk lisans tamamlama eğitiminizi global alanda sürdürebilirsiniz. Teoriden pratiğe geniş bir eğitim endüstrisi olan üniversite öğrencilerine kaliteli eğitim sunmaktadır. üniversitemiz Uluslararası Hukukçular yetiştiriyor. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hukuk lisans tamamlama eğitimleri sizlere yeni bir dünya görüşü, geniş bir bakış açısı kazandıracaktır. Hukuk tamamlama öğrencileri olarak 3. Sınıftan eğitime başlayan öğrencilerimiz ön lisans eğitimlerinin boşa sayılması gibi bir hal ile karşı karşıya kalmayacaklardır. Uluslararası akreditasyon ve Türkiye denkliği ile öğrenciler geleceklerini sağlam temeller üzerine kurabilecek bilgi ile mezun olacaklardır. Ön lisans diplomanız ile gelin ve derhal kaydınızı yaptırarak üniversitemizin öğrencileri arasında derhal yerinizi ayırtın.

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!