Priştine Universum Üniversitesinden Aöf Öğrencilerine Hukuk Fakültesine Lisans Tamamlama Daveti

AÖF Öğrencilerine Hukuk Fakültesine Lisans Tamamlama Daveti

Yurt Dışındaki Üniversitelerde Aöf Öğrencilerine Hukuk Fakültesine Lisans Tamamlama Daveti

Dünyanın en prestijli ve en çok tercih edilen mesleklerinden olan Hukuk hepimizin hayalidir. Bunu gerçekleştirebilmek adına Türkiye’de adalet bölümlerinde eğitim alan öğrenciler, eğitimi bir adım öteye taşımak için DGS sınavına girmek durumundadırlar. DGS son derece kolay gibi gözüken ama bir o kadar kazanılması pamuk ipliğine bağlıdır. Hem matematik, geometri, mantık sorularını yapabilecek temele sahip olunmalıdır, hem de başarılabilseler bile eğitimler üniversitelerin %95’inde 1. Sınıftan başlayarak devam etmektedir. Bu da sene kaybına yol açmakta öğrencileri çıktıkları zorlu yolda hezimete uğratmaktadır.
Siz de bu yola çıkmış adalet meslek yüksekokulu öğrencisi iseniz bize kulak verin. Sizi tüm bu sorunlardan kurtaracak 8 ülkede üniversitelerimiz bulunuyor. Aöf adalet mezunları lisans tamamlama bölümleri ile tüm bu problemleri sona erdirmekte ve dikey geçiş olanakları ile öğrencilerimizi hukuk fakültesi mezunu yapabilmektedir.
Yurt dışındaki üniversitelerde aöf adalet mezunları lisans tamamlama bölümleri öğrencilerimizi 3. Sınıftan kabul etmekte ve sene kaybı yaşamamaları için önemli bir avantaj sunmaktadır. Ayrıca denkliği mevcuttur. Türkiye hukuk müfredatı derslerde uygulanmaktadır. Normalde 11 olan hukuk fark dersleri burada 1 ya da 2’ye kadar düşmekte ve son derece önemli bir zaman kazanımı yaratmaktadır. YÖK denkliği olan üniversitelerimizde aöf adalet mezunları lisans tamamlama bölümleri akademisyen kadrosu ile de göz doldurmaktadır. Türkiye’nin dört bir tarafından en iyi akademisyenler burada öğrencilerimizi hayata hazırlamaktadır.
Üniversitede Türk akademisyenler ile tamamen Türkçe eğitimler verilmektedir. Üniversitemize dikey geçiş yapan lisans tamamlama öğrencileri kısa sürede eğitimlerini tamamlayıp Türkiye’de görev yapabilecek şekilde mezun olabilmektedirler. Akademisyenlerin referansları ve ders ortalamaları da göz önünde bulundurularak öğrenciler Türkiye’deki okullara yatay geçiş yapma hakkına da sahiptirler. Türk akademisyenlerin eğitim veriyor olması bu durumda bu üniversitemizi tamamen ayrıcalıklı hale getirmektedir. Üniversitelerde örgün, modüler, uzaktan eğitim imkanları da sunuluyor. Eğitim ücreti de oldukça uygun: Yıllık 2500 TL‘den başlayan fiyatlar!
Eurostar ve 8 ülkedeki üniversitelerin iş birliği ile Türk öğrencileri kabul eden yurt dışındaki üniversiteler Ön lisans mezunu olan adalet öğrencileri açık öğretim ve örgün eğitim fark etmeksizin kayıt olabilmektedirler. Alın ön lisans diplomanızı ve transkriptinizi, kayıt için bize hızlıca ulaşın. Hayatınız değişsin.

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Puanla
[OY: 3 Ortalama: 3.7]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!