Kosova'da Adalet Mezunları Hukuk Fakültesi Diplomasına Sahip Oluyor

Ukrayna’da Adalet Mezunları Hukuk Fakültesi Diplomasına Sahip Oluyor

Türkçe, Matematik, Sayısal, Sözel Mantık sorularının tamamını hatasız yapmayı gerektiren DGS sınavı maksimum hukuk ön lisans mezunlarını zor halde bırakıyor. DGS ile hukuk kazanabilmenin önünde aşılması gereken 3 büyük zorluk yer alıyor. Birincisi 120 soruda ve kısıtlı zamanda ortalama 80 nete çıkmak; yoğun şekilde az açılan kontenjanlar ve 2 yıllık eğitimine karşın 3. Sınıftan başlayamama sıkıntısı. tüm bunlar bir araya geldiğinde hak eğitimi yerlerin kabusu olmuş oluyor. özel üniversitelerin yüksek fiyatları da öğrenciler için bir dezavantaj oluşturmaktadır. bütün bu dezavantajlardan sizi kurtaracak bir üniversite Ukrayna Harkov şehrinde sizleri bekliyor. 2 yıllık diplomanızı koşulsuz, şartsız kabul ederek sizleri 2 yılda hukuk diplomasına kavuşturuyor.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet ön lisans tamamlama size hayallerinizin ötesinde bir eğitim fırsatı sunuyor. Hem yurt dışında hem de yüzde yüz Türkçe eğitimler; Türkiye’den dalında deneyimli akademisyenler sebebi ile sunulmakta. Türkiye’de denkliği olan bu üniversite sayesinde adalet mezunları kısa zamanda hem Türkiye’de hem de Uluslararası arenada geçerli bir diplomanın sahibi oluyor. Türk hukuk müfredatına uygunluğu ile öğrencilerimize sorunsuzca bir eğitim fırsatı sağlamakta. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hukuk ön lisans tamamlama ile eğitimde fırsat eşitliğine sahip olacak ve siz de hedefinizi 12’den vuracaksınız. Kardeş ülke Ukrayna’da alacağınız bu eğitim ile geleceği daha hızlı yakalayabilecek ve satın alınamayan ve arka dönüşü olmayan tek şeye zamana sahip olacaksınız. DGS sınavını kazanmak için yıllarca uğraşıp başarısız olmaktan ve bir türlü hukuk fakültesine yerleşememekten bıktınız ise derhal harekete geçin ve bu büyük fırsatı değerlendirin.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hukuk ön lisans tamamlama size geleceğe yatırım fırsatı sunuyor ve bunu derhal değerlendirmek isteyenler için yılın 12 ayı kayıt olanağı sağlamakta. Tek yapmanız gereken bir ön lisans diploması ve ön lisans transkriptiniz ile bize başvurmak. Bir üniversiteden beklentilerinizin fazlasını size sunan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi kalitesi, konforu ve kültürü ile sizi cezbedecek. Göz açıp kapayıncaya kadar mezun olacak ve yıl kaybı yaşamadan hukuk diplomana sahip olabileceksin. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet ön lisans tamamlama fırsatından yararlan ve Ukrayna’da eğitimin keyfini menfaat.

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!