Yeni Nesil Adaletçiler Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Yetişiyor — Adalet Lisans Tamamlama
Yeni Nesil Adaletçiler Priştine Universum Üniversitesinde Yetişiyor

Yeni Nesil Adaletçiler Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Yetişiyor

Adalet Yüksek okulu mezunları için harika bir eğitim fırsatı Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi tarafından sunulmaktadır. Öğrenciler burada eğitim alarak lisans eğitimlerini 2 yılda tamamlayabilmektedirler. 3. Sınıftan DGS sınavı şartsız okuyabilmektedirler. Hukuk DGS adalet bölümü sınav şartı olmadan üniversitemizde eğitimlere katılmak mümkündür. DGS sadece Türkiye’de geçerli olan bir sınavdır. Yurt dışı eğitimleri kapsamamaktadır. Bu nedenle öğrenciler rahatlıkla eğitim alabilmektedirler.

Hukuk DGS adalet tamamlama öğrencileri Ukrayna’nın Osmanlı kültürünün izlerini hala taşıyan, kültürünü de severek devam ettiren bu şehrinde eğitim almaktadırlar. Mezunlar Türkiye’de diplomalarını kullanabilmektedirler. Öğrencilerimiz adaletin temellerini almış olarak üniversitemizde eğitimlerine kaldıkları yerden devam ediyorlar. Türk pozitif hukukunun yanı sıra evrensel hukuk ilkelerini ve karşılaştırmalı hukuku da iyi bilen hukukçular yetiştiren üniversitemiz tamamen Türkçe eğitim vermekte ve Türk öğrencilere tüm ayrıcalıkları sağlamaktadırlar.

Türkiye’den gelen birbirinden tecrübeli ve uzman akademisyen kadrosu ile ders alan öğrenciler adaletin yapıtaşları ile yoğrulmaktadırlar. Evrensel standartlarda hukuka katkıda bulunan çağdaş eğitim felsefesi ile Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi özellikle yabancı hukuk sistemleri ve uygulamalı hukukla bağlantılı uzman uygulamacılar tarafından yönetilen ders içerikleri ile dikkat çekmektedir. Hukuk DGS adalet tamamlama öğrencileri klinik gibi birçok seçmeli dersler ile daha donanımlı, daha atik ve bilgi sahibi olabilecekleri bir süreç içerisinde yer alıyorlar.

Uluslararası akreditasyonu olan bir üniversite olması sayesinde öğrencilerimiz diplomaları ile yurt dışında da çalışabilme olanaklarına sahip olabiliyor; yüksek lisans ve doktora eğitimlerini de tamamlayarak mesleklerinde en yüksek seviyeye rahatlıkla ulaşabiliyorlar. Üzerinize düşen tek şey derslerinize sıkıca bağlanmak ve eğitiminize aralıksız devam etmektir. İster açık öğretim ister örgün öğretim öğrencisi olun hayallerinizde ki Hukuk DGS adalet tamamlama eğitimine ön koşul olmadan kayıt yaptırabileceksiniz. Dengeli bir program ile öğrenciler 2 yılda lisans eğitimlerini tamamlayabiliyorlar. Siz de ön lisans diplomanız ile hemen kayıt olun ve sene kaybetmeden adliye koridorlarında adalet dağıtabilmek için harekete geçin.

Eurostar ve Point Yurtdışı Eğitim kurumları işbirliği ile üniversitemize kayıt olabilmek için hemen bizlere ulaşın. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden ya da ofislerimize gelerek kayıt işlemlerinizi başlatın.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!