Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Açık öğretim Adalet Mezunlarına Lisans Tamamlama Şansı — Adalet Lisans Tamamlama
Priştine Universum Üniversitesinde Açık öğretim Adalet Mezunlarına Lisans Tamamlama Şansı

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Açık öğretim Adalet Mezunlarına Lisans Tamamlama Şansı

Aöf adalet lisans tamamlama için en doğru tercih Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesidir. Eğitim dili Türkçedir ve kendi bakanlığından onaylı Türkçe eğitim verebilir akreditasyonuna sahip bir üniversitedir. Bu nedenle Türk öğrenciler tarafından tercih edilmekte.

Oldukça çok Türk öğrenci açık öğretim adalet mezunudur ve DGS sınavında takılmaktadır. Çok yüksek düzeyde matematik, geometri ve mantık bilgisi gerektiren bu sınavda başarılı olmak epey bir zordur. Kontenjanlarda sınırlı sayıda olduğundan dikey geçiş yapmak dileyen Aöf adalet lisans tamamlama öğrencileri istedikleri hukuk fakültesine giriş yapamamışlardır. özel üniversiteler dahil olmak üzere devlet üniversiteleri de bu öğrencileri imkansızı gerçekleştirip kazansalar dahi üç. Sınıftan eğitime başlatmamaktadırlar. Bu da öğrenciler için zaman kaybına yol açmaktadır. DGS sınavı kaygısı, stresi öğrencileri umutsuzluğa sürüklemektedir.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi tam da bu noktada öğrencilerin imdadına yetişmektedir. Aöf adalet lisans tamamlama öğrencilerimiz DGS, YGS, LYS benzeri puan şartları olmadan gönül ferahlığı ile üniversitemize kayıt olmaktadır ve Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde eğitim alabilmektedirler. Burada Türkçe olarak alacakları eğitim Türkiye’de ki yasa fakültelerinin ders müfredatı ile aynıdır. Bu nedenle öğrenciler Türkiye’ye geri döndüklerinde rahatlıkla mesleklerini yapabilmektedirler.

Türkiye’den akademisyenler sebebi ile eğitimler verilir. Böylece Aöf öğrencileri en ince detayına kadar dil sorunu yaşamadan bütün sorularını sorabilmektedirler. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi  Ukrayna’da yer alıyor. Şehir Osmanlı mirasının izlerini hala üstünde taşımaktadır. öğrenciler burada Türkiye’den çok fazla daha ekonomik şartlarda eğitim alabilmektedirler.

2 yıllık aöf adalet iş yüksek okulu öğrenciler burada son derece uygun koşullarda konaklayabilmekte ve masraflarını karşılayabilmektedirler. Minimum 65 gün derslere devam ederek geçerli bir diplomaya sahip olabilen Aöf hak lisans tamamlama öğrencileri eğitimlerini 2 yılda yıl kaybı yaşamadan tamamlamaktadırlar.

Eurostar ve Point yurt dışı eğitim kurumları işbirliği ile Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi öğrencileri kabul etmektedir. ön lisans diploması, transkript ile başvurulabilen bu eğitime yılın 12 ayı kayıt olabilmektedir ve bizlere kayıtlar hakkında derhal ulaşabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!