Eurostar Ve Point Yurtdışı Eğitim Kurumları ile Gerçekleşen Dev Hizmet

Bosna Hersek Türkiye’den giden hak mezunları için sonuç odaklı bir lisans tamamlama eğitimi projesine imza atıyor. hak meslek yüksekokulu öğrencileri YöK denkliği olan Uluslararası Travnik üniversitesinden mezun olarak yasa fakültesi mezunu olabiliyorlar. hak meslek yüksekokulu lisans tamamlama öğrencileri üniversitemizde 3. Sınıftan eğitime başlayarak; 2 yılda hukuk fakültesi mezunu oluyor.

hak iş yüksekokulu lisans tamamlama Türkiye’de DGS sınavı şartı ile gerçekleşiyor. ancak Bosna Hersek’te böyle bir sınav veya diğer herhangi bir ön koşul bulunmuyor. öğrenciler % Türkçe şekilde; yabancı lisan eğitimi gerektirmeden üniversitemizde öğrenim görüyor. Dersler tercüme ile değil 0 Türk yasa fakültesi profesörleri yönünden veriliyor. Böylece öğrenciler tamamen Türkçe eğitim alarak lisan sorunu yaşamadan; zaman kaybetmeden avukatlık mesleğine adımlarını atabiliyorlar. Hakim yada savcı olmak isteyen öğrenciler de bir an evvela bu süreç içerisinde harekete geçme şansına sahip olabiliyorlar. üniversite öğrencilere uluslararası bir bakış açısı kazandırıyor. Türk hukukunun yanında evrensel hukuk ile ilgili bilgi birikimine sahip olan öğrenciler burada kariyerlerinin temellerini atmaya başlıyorlar. Kendi çizgisi ve hukukun çizdiği yollar ile dünyaya hak dağıtacak adalet meslek yüksekokulu lisans tamamlama öğrenciler bu üniversitede yetişiyor. Uluslararası Travnik üniversitesi Türk öğrencilere kapılarını açarak iki yurt içinde ki derin bağları pekiştiriyor ve öğrencilerimizi hayallerine kavuşturuyor. Siz de eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilir; gelecekte sevdiğiniz mesleği yapabilirsiniz. Türkiye’de ki özel üniversitelerde alacağınız eğitimin 1 yıllık rakamına burada 2 yıl eğitim alarak mezun olabilirsiniz. Bosna Hersek hayat koşullarının ekonomik olması sebebiyle de maksimum tercih edilen Balkan ülkesi şekilde karşımıza çıkıyor ve her yıl Türkiye’den giden binlerce öğrenciye eğitim fırsatı sunuyor. öğrencilerimiz mavi diploma hakkı kazanarak ister Türkiye’de ister Avrupa’da çalışabiliyor.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim işbirliği ile gerçekleşen bu üniversite eğitimi projesi yardımı ile hak iş yüksekokulu lisans tamamlama olan bütün arkadaşlarımız yasa mezunu olabileceklerdir. Tek yapmanız gereken önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile ofisimize gelerek kayıt işlemlerini gerçekleştirmektir.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları