DGS Sınavı Olmadan 3. Sınıftan Hukuk Fakültesi Olanağı Adalet Mezunlarını Travnik’te Bekliyor

Bosna Hersek’te adalet mezunları için yepyeni bir fırsat hak tamamlama mezunlarını bekliyor. Siz de bundan sonra hukuk fakültesinde eğitim alabileceksiniz. üstelik yıl kaybı yaşamadan. üniversitemiz Bosna Hersek’in Travnik şehrinde yer alıyor. Uluslararası Travnik üniversitesi hukuk Fakültesi öğrencilerini doğru bilgiye en kısa sürede ulaştırarak hızla yasa fakültesi mezunları arasında yer almaları için yetiştiriyor. Siz de hak öğrencisi iseniz bu eğitim tam size göre.

ülkemizde hak mezunları son derece zorlu süreçlerden geçiyor. adalet iş yüksekokulu örgün ve açıktan olmak üzere okunabiliyor. yasa fakültesine eğitimlerini tamamlamak dileyen yüksekokul mezunları burada eğitimlerini hızlı bir şekilde tamamlayarak hayata atılıyor. DGS yasa 3. Sınıftan başlatan üniversite olan Uluslararası Travnik üniversitesi bizlere hayatımızın en önemli fırsatını sunuyor. Siz de Travnik üniversitesi yasa fakültesinde tamamen Türkçe eğitim alacaksınız. . DGS hukuk üç. Sınıftan başlatan üniversite Türkiye’den gelen akademisyenler vasıtası ile dersler vermekte ve öğrencilerimizi hayata hazırlamaktadır. Bu nedenle Türk öğrenciler vasıtası ile tercih edilmektedir. ancak tercih edilmesinin en önemli sebebi YöK denkliği olmasıdır. memleketimiz tarafından üniversitemize denklik verilmekte.  DGS hukuk 3. Sınıftan başlatan üniversite alttan ders alma ve seçmeli ders olanakları ile çok fazla sayıda dersi bir arada vererek geleceğin hukukçularını en üst düzey bilgi seviyesinde mezun etmektedir.

Uluslararası Travnik üniversitesi Avrupa’da ve Türkiye’de yer alan üniversiteler ile erasmus anlaşmaları gerçekleştirmiştir. Bu bağlamda öğrencileri bir dönem diledikleri ülkede erasmus programı dâhilinde okuyabilecek olanağa sahiptirler. Uluslararası Travnik üniversitesi son derece düşük yıllık harç ücretleri ile de Türkiye’de ki üniversitelere oranla çok aşırı sembolik rakamlar ile AöF veya örüğün adalet iş yüksekokulu mezunlarına eğitim olanağı sağlamaktadır.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim vasıtasıyla uluslararası Travnik üniversitesi öğrencilerin kayıtlarını almakta ve öğrencilerimize yasa fakültesi kapılarını ardına kadar açmaktadır. Siz de bu bölgelerde eğitim alabilmek ve hayata tekrar başlayabilecek bu eğitimden yararlanmak için diplomanız ile bize gelin. Sizi hukuk fakültesi sıralarına oturtalım; geleceğin adalet sağlayıcıları içinde ki yerinizi şimdiden ayırtalım.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları