Bosna Hersek’te Hukuk Fakültesine Lisans Tamamlayın, Adaletin Terazisinin Elinize Alın

Bosna Hersek; kardeş türkiye ve Osmanlı kültürünü hala taşıyan Müslüman bir yurt. Türkiye’den gelen öğrencilere kapılarını açan Uluslararası Travnik üniversitesi öğrenci odaklı eğitim anlayışını Türk öğrencilere kapılarını açarak sizlere hukuk fakültesinde lisans tamamlama olanağı sunmaktadır. Uluslararası Travnik üniversitesi hukuk lisans tamamlama eğitimleri ile öğrencilerimiz YöK denkliği olan üniversitemizden mezun şekilde hayallerine ulaşabilmektedir. Uluslararası Travnik üniversitesi yasa lisans tamamlama eğitimleri ile sen de geleceğe umutla bakacak 2 yılda eğitimini tamamlayarak yasa fakültesi mezunu olabileceksin.

DGS, YGS, LYS bu gibi sınavlara ve bunların yol açtığı kaygılara son. bundan sonra sen de yepyeni bir sayfa açacak; Bosna Hersek’te bu şirin şehirde Avrupa standartlarında bir yasa eğitimi alacaksın. Türkiye’den gelen akademisyenler tarafından verilen eğitimler ile geleceğe korkmadan bakabileceğin bir eğitim fırsatından derhal yararlanabilir adalet yüksekokulu mezunu şekilde karanlık bir dünyayı daha adil bir yaşama çevirebilecek bir statüye sahip olabilirsin. Mezun olduğunda avukatlık, hâkimlik, noterlik bunun gibi geleneksel alanların yanı dizi, kaymakamlık, bürokrasi, öğretim üyeliği gibi birçok farklı alanda da çalışabilirsiniz.

düş ettiğiniz yerde düş ettiğiniz bölümde eğitim alabilir; dünyaya daha adil bir seviye kurulmasında hisse sahibi olabilirsiniz. Türkiye’de lisans tamamlama eğitimi son derece zordur. DGS sınavı ve epey bir az olan kontenjan sayısı itibarı ile öğrencilerin özel üniversiteleri dahi kazanabilmesi için ilk 1000’de yer almaları gerekmektedir.

Erasmus ve Mevlana Değişim programları ile Uluslararası Travnik üniversitesi yasa lisans tamamlama eğitiminizi global alanda sürdürebilirsiniz. Teoriden pratiğe geniş bir eğitim endüstrisi olan üniversite öğrencilerine kaliteli eğitim sunmaktadır. üniversitemiz Uluslararası Hukukçular yetiştiriyor. Uluslararası Travnik üniversitesi hukuk lisans tamamlama eğitimleri sizlere yeni bir dünya görüşü, geniş bir bakış açısı kazandıracaltır. hak tamamlama öğrencileri olarak

Sınıftan eğitime başlayan öğrencilerimiz önlisans eğitimlerinin boşa sayılması gibi bir hal ile karşı karşıya kalmayacaklardır. Uluslararası akreditasyon ve türkiye denkliği ile öğrenciler geleceklerini sağlam temeller üzerine kurabilecek bilgi ile mezun olacaklardır.önlisans diplomanız ile gelin ve derhal kaydınızı yaptırarak üniversitemizin öğrencileri arasında derhal yerinizi ayırtın.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları