Bosna Hersek’te Adalet Mezunları Hukuk Fakültesi Diplomasına Sahip Oluyor

Türkçe, Matematik, Sayısal, Sözel Mantık sorularının tamamını hatasız yapmayı gerektiren DGS sınavı maksimum hak ön lisans mezunlarını zor halde bırakıyor. DGS ile hukuk kazanabilmenin önünde aşılması gereken 3 büyük zorluk yer alıyor. Birincisi 120 soruda ve kısıtlı zamanda ortalama 80 nete çıkmak; yoğun şekilde az açılan kontenjanlar ve 2 yıllık eğitimine karşın 3. Sınıftan başlayamama sıkıntısı. tüm bunlar bir araya geldiğinde hak eğitimi yerlerin kabusu olmuş oluyor. özel üniversitelerin yüksek fiyatları da öğrenciler için bir dezavantaj oluşturmaktadır. bütün bu dezavantajlardan sizi kurtaracak bir üniversite Bosna Hersek’in Travnik şehrinde sizleri bekliyor. 2 yıllık diplomanızı koşulsuz, şartsız kabul ederek sizleri 2 yılda hukuk diplomasına kavuşturuyor.

Uluslararası Travnik üniversitesi adalet önlisans tamamlama size hayallerinizin ötesinde bir eğitim fırsatı sunuyor. Hem yurtdışında hem de yüzde yüz Türkçe eğitimler; Türkiye’den dalında deneyimli akademisyenler sebebi ile sunulmakta. Türkiye’de denkliği olan bu üniversite sayesinde adalet mezunları kısa zamanda hem Türkiye’de hem de Uluslararası arenada geçerli bir diplomanın sahibi oluyor. Türk hukuk müfredatına uygunluğu ile öğrencilerimize sorunsuzca bir eğitim fırsatı sağlamakta. Uluslararası Travnik üniversitesi hak önlisans tamamlama ile eğitimde fırsat eşitliğine sahip olacak ve siz de hedefinizi 12’den vuracaksınız. Kardeş ülke Bosna Hersek’te alacağınız bu eğitim ile geleceği daha hızlı yakalayabilecek ve satın alınamayan ve arka dönüşü olmayan tek şeye zamana sahip olacaksınız. DGS sınavını kazanmak için yıllarca uğraşıp başarısız olmaktan ve bir türlü yasa fakültesine yerleşememekten bıktınız ise derhal harekete geçin ve bu büyük fırsatı değerlendirin.

Uluslararası Travnik üniversitesi hak önlisans tamamlama size geleceğe yatırım fırsatı sunuyor ve bunu derhal değerlendirmek isteyenler için yılın 12 ayı kayıt olanağı sağlamakta. Tek yapmanız gereken bir önlisans diploması ve önlisans transkriptiniz ile bize başvurmak. Bir üniversiteden beklentilerinizin fazlasını size sunan Uluslararası Travnik üniversitesi kalitesi, konforu ve kültürü ile sizi cezbedecek. Göz açıp kapayıncaya kadar mezun olacak ve yıl kaybı yaşamadan hukuk diplomana sahip olabileceksin. Uluslararası Travnik üniversitesi adalet önlisans tamamlama fırsatından yararlan ve Bosna Hersek’te eğitimin keyfini menfaat.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları