Adalet Yüksek Okulları Hukuk Eğitimi İle Fark Yaratıyor

İster Açık öğretim meslek yüksekokulu istersen örgün eğitim hak mezunu ol hiç fark etmez Bosna Hersek’te üniversite eğitimi alarak hak lisans tamamlama yapabilirsiniz. yasa fakültesinde okumayı düşünen bütün türkiye adalet iş yüksekokulu öğrencileri burada gerçekleşen projeden faydalanabilirler. DGS Hukuka geçiş öğrencileri için bu mühim proje Eurostar yurtdışı eğitim ve Point yurtdışı eğitim kurumları ile işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu eğitim projesi % Türkçedir ve Bosna Hersek’te yer sektör Travnik üniversitesi çatısı altında gerçekleşmektedir.

DGS Hukuka geçiş kapsamında eğitim alan adalet lisans tamamlama öğrencileri Türkiye’den giden akademisyenler yönünden eğitilmektedirler. Bu da öğrencileri yabancı dilde eğitim almak zorunda kalmalarının önüne geçen bir uygulamadır. DGS Hukuka geçiş oluşturan adalet öğrencilerimiz üç. Sınıftan eğitimlerine başlamakta ve eğitimlerini de 2 yılda tamamlamaktadırlar. Geleceğin adalet temsilcilerini Avrupa standartlarında bir eğitim kalitesi ile yetiştiren Uluslararası Travnik üniversitesi öğrencilerimize karşı kapalı olan tüm kapıları aralamaktadır. Geleceğin avukat, savcı ve hâkimleri burada yetişmektedirler. öğrenciler Bosna Hersek’te bu güzel kardeş yurdumuzda son derece müsait yıllık harç ücretleri ile sene ve para kaybetmeden eğitimlerini tamamlayarak mezun olabilmektedirler. Türkçe eğitim verebilir akreditasyonuna sahip olan üniversitemiz öğrencilerimizin gönül ferahlığı ile ana dillerinde okuyabilmeleri için lüzumlu zemini hazırlamaktadır. zorunlu derslerin yanı sıra çağımız yeni yasa alanlarında da seçmeli dersler sunarak öğrencilerinin bilgi kapasitelerini en üst düzeye taşımaktadır. Uluslararası Travnik üniversitesi ile geleceğinize kazanç yapıcak herhangi bir sınava girmeden, DGS sınavına gerek kalmadan ön koşulsuz eğitim alabileceksiniz. DGS Hukuka geçiş öğrencileri Eurostar ve Point Yurtdışı Eğitim işbirliği ile bu eğitimi alma şansına sahipler. Yılın 12 ayı ofislerimize gelerek kayıt işlemlerini tamamlayabilir siz de adalet eğitimini yarıda bırakmadan hukuk fakültesi mezunları arasına katılabilirsiniz. üstelikte son derece kısa bir zamanda bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Geleceğin hukukçuları bugünün adalet mezunları için kaçırılmayacak bu fırsattan yararlanmak için derhal bizlerle irtibata geçin ve Uluslararası Travnik üniversitesinden tam 2 yılda mezun olarak hayallerinize kavuşacak olmanın keyfini yaşayın. önlisans diplomalarınız ile kayıt yaptırabilir; geleceğinizi aydınlatabilirsiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları