Adalet Meslek Yüksekokulları 2 Yılda Hukuk Diplomasına Sahip Olmaya Hazır mısınız?

En büyük hayaliniz bir hukukçu olmak ve bunun için ön lisans eğitimi aldınız. DGS ile lisans tamamlamaya karar verdiniz. lakin bu sınavda sözel mantık, sayısal mantık, matematik, geometri benzeri zor dersler önünüze çıktı ve bir türlü bu sınavı aşamıyor; yeterli puan alamıyorsunuz. üzülmeyin. bundan sonra DGS sınavı dahil herhangi bir sınava girmek zorunda değilsiniz. sınav kaygısı yaşamadan sırf 2 sene eğitim alarak hukuk diplomasına sahip olabilirsiniz. Priştine Universum Üniversitesi aöf hukuk lisans tamamlama bölümleri sizlere kapılarını açıyor ve sizi hayallerinize kavuşturuyor.

Priştine Universum Üniversitesi aöf hukuk lisans tamamlama bölümleri ile yüzde yüz Türkçe eğitim alabilir ve Türkiye’den akademisyenlerde oluşan eğitimci kadrosu yardımıyla üniversiteden tam donanımlı bir şekilde mezun olabilirsiniz.

Priştine Universum Üniversitesi Kosova’nın en sevilen ve Türk öğrencilerin en fazla tercih ettiği Priştine’de yer alıyor. Burada siz de eğitim alabilir ve hedeflerinizin doğrultusunda amacınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sınav ve puan şartı aranmadan üniversitemize kayıt yaptırabilirsiniz. Priştine Universum Üniversitesi aöf adalet lisans tamamlama bölümleri yardımıyla 2 yıllık emeğin boşa gitmeyecek ve hak ettiğin diplomanın sahibi olabileceksin. Türkiye’ye olan yakınlığı ve ekonomik yaşam koşulları ile de hem yurt dışında eğitim alabilecek hem de 2 yılda mezun olabilme şansına sahip olabileceksin.

yıl boyunca üniversitemize müracaat yapabilir ve bu imkandan faydalanabilirsin. süre yaşamımızda ki en kıymetli öğedir ve bunun bilinciyle sizlere kapılarını sene boyunca açık tutan üniversite size en değerli şey olan zamanı armağan etmektedir.  Priştine olduğu yerin doğal güzelliği, sosyal ve kültürel olanakları ve tam bir talebe şehri olması itibariyle maksimum tercih edilen bölgesidir. üniversitemizin yer aldığı bu şehir hala Osmanlı’dan kalma izler taşımakta, kültürü ile kendimizi evimizde hissetmemizi sağlamaktadır.

Eurostar ve Point yurt dışı eğitim kurumları işbirliği ile Türk öğrencilere kapılarını açan bu güzide üniversite şimdi sizleri bekliyor. ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile derhal bizlere ulaşın ve hayallerinize giden yolda sizlerle birlikte yürüyelim.