Adalet Meslek Yüksekokulları 2 Yılda Hukuk Diplomasına Sahip Olmaya Hazır mısınız?

En büyük hayaliniz bir hukukçu olmak ve bunun için önlisans eğitimi aldınız. DGS ile lisans tamamlamaya karar verdiniz. lakin bu sınavda sözel mantık, sayısal mantık, matematik, geometri benzeri zor dersler önünüze çıktı ve bir türlü bu sınavı aşamıyor; yeterli puan alamıyorsunuz. üzülmeyin. bundan sonra DGS sınavı dahil herhangi bir sınava girmek zorunda değilsiniz. sınav kaygısı yaşamadan sırf 2 sene eğitim alarak hukuk diplomasına sahip olabilirsiniz. Uluslararası Travnik üniversitesi aöf hak lisans tamamlama bölümleri 2014 sizlere kapılarını açıyor ve sizi hayallerinize kavuşturuyor.

Uluslararası Travnik üniversitesi aöf hak lisans tamamlama bölümleri 2014 ile yüzde yüz Türkçe eğitim alabilir ve Türkiye’den akademisyenlerde oluşan eğitimci kadrosu yardımıyla üniversiteden tam donanımlı bir şekilde mezun olabilirsiniz.

Uluslararası Travnik üniversitesi Bosna Hersek’in en sevilen ve Türk öğrencilerin enfazla tercih ettiği sahasında Travnik’te yer alıyor. Burada siz de eğitim alabilir ve hedeflerinizin doğrultusunda amacınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sınav ve puan şartı aranmadan üniversitemize kayıt yaptırabilirsiniz. Uluslararası Travnik üniversitesi aöf adalet lisans tamamlama bölümleri 2014 yardımıyla 2 yıllık emeğin boşa gitmeyecek ve hak ettiğin diplomanın sahibi olabileceksin. Türkiye’ye olan yakınlığı ve ekonomik yaşam koşulları ile de hem yurtdışında eğitim alabilecek hem de 2 yılda mezun olabilme şansına sahip olabileceksin.

yıl boyunca üniversitemize müracaat yapabilir ve bu imkandan faydalanabilirsin. süre yaşamımızda ki en kıymetli öğedir ve bunun bilinciyle sizlere kapılarını sene boyunca açık tutan üniversite size en değerli şey olan zamanı armağan etmektedir.  Travnik olduğu yerin doğal güzelliği, sosyal ve kültürel olanakları ve tam bir talebe şehri olması itibariyle maksimum tercih edilen bölgesidir. üniversitemizin yer aldığı bu şehir hala Osmanlı’dan kalma izler taşımakta, kültürü ile kendimizi evimizde hissetmemizi sağlamaktadır.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile Türk öğrencilere kapılarını açan bu güzide üniversite şimdi sizleri bekliyor. önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile derhal bizlere ulaşın ve hayallerinize giden yolda sizlerle birlikte yürüyelim.

Travnik Üniversitesi Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları