Yeni Nesil Adaletçiler Uluslararası Travnik Üniversitesinde Yetişiyor

Adalet Yüksekokulu mezunları için harika bir eğitim fırsatı Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi tarafından sunulmaktadır. Öğrenciler burada eğitim alarak lisans eğitimlerini 2 yılda tamamlayabilmektedirler. 3. Sınıftan DGS sınavı şartsız okuyabilmektedirler. Hukuk DGS adalet bölümü sınav şartı olmadan üniversitemizde eğitimlere katılmak mümkündür. DGS sadece Türkiye’de geçerli olan bir sınavdır. Yurtdışı eğitimleri kapsamamaktadır. Bu nedenle öğrenciler rahatlıkla eğitim alabilmektedirler.

Hukuk DGS adalet tamamlama öğrencileri Bosna Hersek’in Osmanlı kültürünün izlerini hala taşıyan, kültürünü de severek devam ettiren bu şehrinde eğitim almaktadırlar. Mezunlar Türkiye’de diplomalarını kullanabilmektedirler. Öğrencilerimiz adaletin temellerini almış olarak üniversitemizde eğitimlerine kaldıkları yerden devam ediyorlar. Türk pozitif hukukunun yanı sıra evrensel hukuk ilkelerini ve karşılaştırmalı hukuku da iyi bilen hukukçular yetiştiren üniversitemiz tamamen Türkçe eğitim vermekte ve Türk öğrencilere tüm ayrıcalıkları sağlamaktadırlar.

Türkiye’den gelen birbirinden tecrübeli ve uzman akademisyen kadrosu ile ders alan öğrenciler adaletin yapıtaşları ile yoğrulmaktadırlar. Evrensel standartlarda hukuka katkıda bulunan çağdaş eğitim felsefesi ile Uluslararası Travnik Üniversitesi özellikle yabancı hukuk sistemleri ve uygulamalı hukukla bağlantılı uzman uygulamacılar tarafından yönetilen ders içerikleri ile dikkat çekmektedir. Hukuk DGS adalet tamamlama öğrencileri klinik gibi birçok seçmeli dersler ile daha donanımlı, daha atik ve bilgi sahibi olabilecekleri bir süreç içerisinde yer alıyorlar.

Uluslararası akreditasyonu olan bir üniversite olması sayesinde öğrencilerimiz diplomaları ile yurtdışında da çalışabilme olanaklarına sahip olabiliyor; yüksek lisans ve doktora eğitimlerini de tamamlayarak mesleklerinde en yüksek seviyeye rahatlıkla ulaşabiliyorlar. Üzerinize düşen tek şey derslerinize sıkıca bağlanmak ve eğitiminize aralıksız devam etmektir. İster açık öğretim ister örgün öğretim öğrencisi olun hayallerinizde ki Hukuk DGS adalet tamamlama eğitimine ön koşul olmadan kayıt yaptırabileceksiniz. Dengeli bir program ile öğrenciler 2 yılda lisans eğitimlerini tamamlayabiliyorlar. Siz de önlisans diplomanız ile hemen kayıt olun ve sene kaybetmeden adliye koridorlarında adalet dağıtabilmek için harekete geçin.

Eurostar ve Point Yurtdışı Eğitim kurumları işbirliği ile üniversitemize kayıt olabilmek için hemen bizlere ulaşın. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden ya da ofislerimize gelerek kayıt işlemlerinizi başlatın.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları