Uluslararası Travnik Üniversitesinden Aöf Öğrencilerine Hukuk Fakültesine Lisans Tamamlama Daveti

Dünyanın en prestijli ve en çok tercih edilen mesleklerinden olan Hukuk hepimizin hayalidir. Bunu gerçekleştirebilmek adına Türkiye’de adalet bölümlerinde eğitim alan öğrenciler, eğitimi bir adım öteye taşımak için DGS sınavına girmek durumundadırlar. DGS son derece kolay gibi gözüken ama bir o kadar kazanılması pamuk ipliğine bağlıdır. Hem matematik, geometri, mantık sorularını yapabilecek temele sahip olunmalıdır, hem de başarılabilse bile eğitimler üniversitelerin %95’inde 1. Sınıftan başlayarak devam etmektedir. Bu da sene kaybına yol açmakta öğrencileri çıktıkları zorlu yolda hezimete uğratmaktadır.

Sizde bu yola çıkmış adalet meslek yüksekokulu öğrencisi iseniz bize kulak verin. Sizi tüm bu sorunlardan kurtaracak bir üniversiteden bahsedeceğiz. Uluslararası Travnik Üniversitesi aöf adalet mezunları lisans tamamlama bölümleri ile tüm bu problemleri sona erdirmekte ve dikey geçiş olanakları ile öğrencilerimizi hukuk fakültesi mezunu yapabilmektedir.

Uluslararası Travnik üniversitesi aöf adalet mezunları lisans tamamlama bölümleri öğrencilerimizi 3. Sınıftan kabul etmekte ve sene kaybı yaşamamaları için önemli bir avantaj sunmaktadır. Ayrıca denkliği mevcuttur. Türkiye hukuk müfredatı derslerde uygulanmaktadır. Normalde 11 olan hukuk fark dersleri burada 1 ya da 2 adete düşmekte ve son derece önemli bir zaman kazanımı yaratmaktadır. YÖK denkliği olan Uluslararası Travnik Üniversitesi aöf adalet mezunları lisans tamamlama bölümleri akademisyen kadrosu ile de göz doldurmaktadır. Türkiye’nin dört bir tarafından en iyi akademisyenler burada öğrencilerimizi hayata hazırlamaktadır.

Üniversitede Türk akademisyenler ile tamamen Türkçe eğitimler verilmektedir. Üniversitemize dikey geçiş yapan lisans tamamlama öğrencileri kısa sürede eğitimlerini tamamlayıp Türkiye’de görev yapabilecek şekilde mezun olabilmektedirler. Akademisyenlerin referansları ve ders ortalamaları da göz önünde bulundurularak öğrenciler Türkiye’de ki okullara yatay geçiş yapma hakkına da sahiptirler. Türk akademisyenlerin eğitim veriyor olması bu durumda bu üniversitemizi tamamen ayrıcalıklı hale getirmektedir.

Eurostar ve Travnik Üniversitesi işbirliği ile Türk öğrencileri kabul eden Travnik üniversitesine Önlisans mezunu olan adalet öğrencileri açık öğretim ve örgün eğitim fark etmeksizin kayıt olabilmektedirler. Alın Önlisans diplomanızı ve transkriptinizi, kayıt için bize hızlıca ulaşın. Hayatınız değişsin.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları