Uluslararası Travnik Üniversitesinde Açık öğretim Adalet Mezunlarına Lisans Tamamlama Şansı

Aöf adalet lisans tamamlama 2015 için en doğru tercih Uluslararası Travnik üniversitesidir. Eğitim dili Türkçedir ve kendi bakanlığından onaylı Türkçe eğitim verebilir akreditasyonuna sahip bir üniversitedir. Bu nedenle Türk öğrenciler tarafından tercih edilmekte.

Oldukça çok Türk öğrenci açık öğretim adalet mezunudur ve DGS sınavında takılmaktadır. Çok yüksek düzeyde matematik, geometri ve mantık bilgisi gerektiren bu sınavda başarılı olmak epey bir zordur. Kontenjanlarda sınırlı sayıda olduğundan dikey geçiş yapmak dileyen Aöf adalet lisans tamamlama 2015 öğrencileri istedikleri hukuk fakültesine giriş yapamamışlardır. özel üniversiteler dahil olmak üzere devlet üniversiteleri de bu öğrencileri imkansızı gerçekleştirip kazansalar dahi üç. Sınıftan eğitime başlatmamaktadırlar. Bu da öğrenciler için zaman kaybına yol açmaktadır. DGS sınavı kaygısı, stresi öğrencileri umutsuzluğa sürüklemektedir.

Uluslararası Travnik üniversitesi tam da bu noktada öğrencilerin imdadına yetişmektedir. Aöf adalet lisans tamamlama 2015 öğrencilerimiz DGS, YGS, LYS benzeri puan şartları olmadan gönül ferahlığı ile üniversitemize kayıt olmaktadır ve Uluslararası Travnik üniversitesinde eğitim alabilmektedirler. Burada Türkçe olarak alacakları eğitim Türkiye’de ki yasa fakültelerinin ders müfredatı ile aynıdır. Bu nedenle öğrenciler Türkiye’ye geri döndüklerinde rahatlıkla mesleklerini yapabilmektedirler.

Türkiye’den akademisyenler sebebi ile eğitimler verilir. Böylece AöF öğrencileri en ince detayına kadar dil sorunu yaşamadan bütün sorularını sorabilmektedirler. Uluslararası Travnik üniversitesi Bosna Hersek’in talebe şehri Travnik’te yer alıyor. Vezirler şehri Travnik, Osmanlı mirasının izlerini hala üstünde taşımaktadır. öğrenciler burada Türkiye’den çok fazla daha ekonomik şartlarda eğitim alabilmektedirler.

2 yıllık aöf adalet iş yüksekokulu öğrenciler burada son derece uygun koşullarda konaklayabilmekte ve masraflarını karşılayabilmektedirler. Minimum 65 gün derslere devam ederek geçerli bir diplomaya sahip olabilen Aöf hak lisans tamamlama 2015 öğrencileri eğitimlerini 2 yılda yıl kaybı yaşamadan tamamlamaktadırlar.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile Uluslararası Travnik üniversitesi öğrencileri kabul etmektedir. önlisans diploması, transkript ile başvurulabilen bu eğitime yılın 12 ayı kayıt olabilmektedir ve bizlere kayıtlar hakkında derhal ulaşabilirsiniz.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları