Uluslararası Travnik üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet öğrencilerini Hedeflerine Taşıyor

Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesi hukuk fakültesi adalet lisans tamamlama eğitimleri meselesinde Türkiye’de büyük talep görüyor. öğrencilerimiz dikey geçiş sınavı şartı olmaksızın üniversitemizde lisans eğitimlerini hukuk fakültesine tamamlayabiliyorlar. üstelik sırf iki senede mezun şekilde hem Türkiye’de hem de Avrupa’da mesleklerini icra edebiliyorlar.

Uluslararası Travnik üniversitesi hukuk ülkemiz yasa eğitimi müfredatını birebir uygulamaktadır. Bu nedenle öğrenciler Türk anayasası ve kanunlarını içeren bir eğitimden geçmektedir. ayrıca birbirinden öğretici ve farklı seçmeli dersler ile bilgilerine bilgi katabilmektedirler. Eğitimler tam olarak Türkçe şekilde verilmekte ve sınav uygulamaları Türkçe gerçekleştirilmektedir. Türk akademisyenler vasıtası ile eğitilen öğrencilerimiz dersleri birebir kendi hocalarından öğrenmektedirler. ister açıköğretim isterse örgün öğretim adalet iş yüksekokulu öğrencileri eksik derslerini alttan almak şartıyla üç. Sınıftan eğitimlerine rahatlıkla devam edebilmektedirler. Uluslararası Travnik üniversitesi hukuk fakültesi bu sebeple bütün öğrencilerimizin gözbebeği olmuştur. Geleceğin hak savaşçısı hukukçuları yetiştiren üniversite öğrencileri tam donanımlı bir şekilde buna hazırlamakta ve gereken tüm özeni göstermektedir.

öğrenciler önlisans diplomaları ile müracaat yapmaktadırlar. Bu şekilde kayıtları gerçekleşen öğrenciler, sınav çilesi yaşamadan kendi mesleklerine doğru hızlı ve güvenilir adımlarla yürümeye başlarlar. Türkiye’de denkliği olan üniversitenin bununla beraber Türkçe eğitim verebilme konusu için da akreditasyonu mevcuttur. üniversite gerek çevresi gerekse sosyal olanakları ile öğrencilerimizi mesut etmektedir. Son derece ekonomik yaşam koşulları ve yemyeşil, organik çevresi ile mutluluk veren bir şehir Travnik’te öğrencilerimiz kendi ülkelerindeymiş bu gibi sorunsuzca ve güvendedirler. Eğitmenler ve üniversite yönetimi öğrencilerimiz ile yakından alakadar olabilmekte; onların eğitimleri ve huzurları için tüm imkânlarını kullanmaktadırlar. 2006 yılından bugüne öğrenci yetiştiren Uluslararası Travnik üniversitesi yasa fakültesi ile siz de geleceğinizin kapılarını aralayabilirsiniz. Hayallerinize burada ulaşabilirsiniz.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile Uluslararası Travnik üniversitesinde ki yerinizi derhal ayırtabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek. önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile bizlere ulaşarak kaydınızı gerçekleştirebilir; siz de Bosna Hersek’te hedefini 12’den vuranlar arasında ki yerinizi derhal şimdi alabilirsiniz. yıl boyunca devam eden avantajlı kayıtlardan faydalanabilirsiniz.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları