Uluslararası Travnik Üniversitesi Geleceğin Hukukçularını Yetiştiriyor

Birçoğumuz adaleti savunma içgüdüsü ile dünyaya geliriz. daima bir gün dünyaya adaleti yayacak kişiler arasında yer alacak olmanın hayalini kurar ve eğitimimize bu yönde başlarız. Bir adalet savunucusu olmanın yollarından bir tanesi adalet meslek yüksekokulunda eğitime başlayıp; DGS ile onu yasa fakültesine tamamlama olanaklarından faydalanmak suretiyledir. fakat DGS son derece kazanması zor bir sınavdır. zaman ile yarışan öğrenciler, matematik, geometri, mantık bu gibi derslerle başbaşadırlar. 120 soruluk bu sınav önemli bir hazırlık gerektirmekte ve yüzbinlerce şahıs ile yarışılmaktadır. yasa eğitimini kazanabilmek için ilk 1000 içinde yer almak dahi çoğu süre yetmemektedir.

Sayısalı iyi olmayan yüzbinlerce talebe için DGS sınavı hüsran ve zaman kaybı anlamına gelir. Bu nedenle öğrenciler umutlarını yitirmekte ve hayallerinden vazgeçmek noktasına gelmektedir. Uluslararası Travnik üniversitesi Bosna Hersek’te yer piyasa bir üniversitedir ve öğrencilere DGS, YGS, LYS bunun gibi sınavlar yapılmaksızın yasa eğitimi alabilme şansı tanımaktadır. Bu nedenle Türkiye’den giden birçok öğrencisi bulunmakta. üniversitemiz 0 Türkçe eğitim vermektedir. Birbirinden kaliteli, Türk profesörler ve doçenteler sebebi ile verilen eğitimler ile öğrencilerin ufku genişlemektedir. öğrenciler herhangi bir lisan eğitimine gerek duymadan hukuk fakültesinde okuyabilmektedirler.

adalet bölümünden lisans tamamlama bölümleri bu eğitimlerden faydalanarak, üç. Sınıftan eğitimlerine başlayabilmektedirler. Böylece Türkiye’de ki bunun gibi sene kaybına uğramazlar. Bir an öncelikle eğitimlerini bitirip mesleklerine atılabilirler. Sizde Uluslararası Travnik üniversitesine gelin ve hak bölümünün lisans tamamlama bölümleri ile lisans tamamlayın. Bu eşsiz fırsatı kaçırmayın. YöK denkliği olan üniversiteden mezun olarak geleceğin yasa camiasına giriş yapın. Hayalleriniz gerçek olsun. Türkiye’den aşırı daha ekonomik harç ücretleri ile sırf 2 yılda hedefinize ulaşın. Uluslararası Travnik üniversitesi hak bölümünün lisans tamamlama bölümleri bununla beraber mavi diploma vermektedir; uluslararası akreditasyona sahiptir. Buradan mezun olanlar Avrupa’da da görev yapabilmektedirler.

Uluslararası bir yasa eğitimi ve yalnızca 2 yılda tamamlanabilen hukuk fakültesi için derhal bize başvurun. Eurostar ve Point Yurtdışı Eğitim kurumları işbirliği ile kayıtlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bu üniversite şimdi sizleri bekliyor. Bizimle iletişime geçin ve geleceğinize ışık tutalım.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları