Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Başvuru Formu

Birçok öğrencinin merak ettiği, Uluslararası Travnik üniversitesi dikey geçiş başvuru formu doldurma işlemleri oldukça kolay olmakta. Dikey geçiş için sınava girmeniz puan almanız gerekmez. Sizler için en anlaşılır olabilmesi için bizlere ulaşarak, her çeşitli destek ve yardımı sağlayabilirsiniz. Yurtdışı eğitimlerinde, hem kalite, hem de ekonomik fiyatlarıyla, ön sıralarda bulunan üniversitemizi sizlere tanıtmak istiyoruz. oldukça çok bölüme sahip, 0 Türkçe eğitim desteğimiz, deneyimli ve profesyonel doçentlerimiz, profesörlerimiz ile birlikte hizmetlerimize devam etmekteyiz.

müracaat Süreci

başvuru işlemlerinizde öncelikle, Travnik üniversitesi dikey geçiş başvuru formunu doldurmalısınız. Daha sonra sizler için uyguladığımız ekonomik müsait fiyatlarımızla, kolay bir biçimde okulumuza yerleşebilirsiniz. Kaliteli ve uzman ekibimizle beraber harika bir eğitim hayatına ne dersiniz? müracaat sürecinizde herhangi olumsuzluk yaşamayağınızı belirtmeliyiz. Bir yıllık ücretlerimizin 2500 Euro gibi epey bir ekonomik bir fiyatta olduğunu söyleyelim. birçok vakıf üniversitesiyle kıyaslandığında, bilhassa ülkemiz şartlarında böylesine ucuz bir fiyat bulmak pek mümkün değildir. Hem yurtdışında olması, kaliteli eğitim seçeneği ve ucuz fiyat seçeneklerimizle birlikte siz öğrencilerimizi bekliyoruz.

Hayallerinizi Ertelemeyin

Uluslararası Travnik üniversitemiz, Bosna Hersek ülkesinin Travnik yerleşkesinde olup, doğayla iç içe ve harika tarihsel eserlere sahip bir hayat olanağı sunmaktadır. hiç bir şekilde pişmanlık yaşamayacağınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Vakıf üniversiteleri arasında yoğun şekilde ciddi bir yeri olan üniversitemiz sayesinde, sağlam bir eğitim ve sonrasında iyi iş olanaklarına kavuşacaksınız. türkiye ve Bosna Hersek içinde vize sorunu olmadığı için, giriş ve çıkışlarınızı pasaportunuzla rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. üniversitemizde öğrenci olabilmeniz için ilk yapmanız gereken aşama; Travnik üniversitesi dikey geçiş başvuru formunu doldurmak ve sonrasında oldukça ekonomik olan yıllık ücretinizi ödemesi yapmak olacaktır.

Herhangi bir biçimde puan şartı aramıyoruz. Bu noktada epey bir memnun olacağınızı düşünüyoruz. Geçiş işlemleriniz sahip olduğumuz kredi transfer yöntemiyle birlikte gerçekleşmektedir. Eğitim hayatınız boyunca sağlam bir donanıma ve eğitim bilgisine sahip olacaksınız. Sonrasında yaşayacağınız iş deneyimleri hakkında, sahip olduğunuz diplomalar Türkiye’de de geçerli olmaktadır. Avantajlı olduğunu ve extra iş imkanları sağlayacağınızı söyleyebiliriz. Sahip olduğumuz bölümlere, kısa süre arasında kayıt olmak ve şahane bir eğitim hayatına merhaba demek istiyorsanız, Uluslararası Travnik üniversitesi hayallerinizin öncüsü olacaktır. Lisans geçişleriniz, başvuru süreci ve bu gibi sorularınızı, bizlere ulaşarak giderebilir ve her türlü destek alabilirsiniz.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları