Sınav Şartsız Lisansınızı Uluslararası Travnik Üniversitesinde Tamamlayın

Türkiye’de eğitim hayatımız sınavlara bağlı şekilde şekil almaktadır. Bu sınavların en zorluları içinde da DGS yani dikey geçiş sınavı yer almaktadır. 120 soruluk bu sınava bir yılda tam anlamıyla hazırlanmak mümkün olmuyor. Dikey geçiş sınavında en büyük zorluğu adalet meslek yüksekokulu öğrencileri yaşıyor. öğrencilerimiz matematik, geometri bu gibi sayısal derslerde epeyce zorluk çekiyor. 60 sayısal 60 Türkçe sorusu olan sınavda süre ile de yarışılıyor. hukuk fakültelerinin aşırı az olan dikey geçiş kontenjanları itibarı ile ister hususi ister devlette okuyabilmek için en fena ihtimalle ilk 1000’de yer almak gerekiyor.

hak lisans tamamlama öğrencileri de bu sınavda bir türlü başarı gösteremiyor. maksimum mezun verici bölüm olan adalet iş yüksekokullarının öğrencileri yüzbinlerce kişi içinde ön sıralara çıkmak hakkında başarılı olamıyor. ister aöf adalet myo mezunu olun ister örgün Bosna Hersek’te yer piyasa Uluslararası Travnik üniversitesi tam size göre bir eğitim fırsatı sunuyor. Uluslararası Travnik üniversitesi adalet sınavsız lisans tamamlama eğitimi ile öğrencilerimizi hukuk fakültesi mezunu yapıyor. öğrenciler burada Türkçe eğitim görüyor. üstelik tercüme ile değil birebir Türk akademisyenlerin öğretimi eşliğinde derslere giriyorlar. üniversitenin Türkiye’de denkliği de mevcuttur. Bu yüzden mezun olan öğrenciler Türkiye’de denklik alabilir ve avukat, savcı, hâkim olarak çalışabilirler. Uluslararası Travnik üniversitesi öğrencileri içinde yerinizi almak için tek yapmanız gereken önlisans diplomanız ile kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmektir. adalet sınavsız lisans tamamlama yardımı ile herhangi bir ön koşula gerek duyulmamaktadır. En büyük hayalinizi gerçekleştirmeye bir telefon kadar yakınsınız. Sizlere hem Türkiye’de hem Avrupa’da denklik olanağı sağlayacak bu eğitimlerden faydalanabilir ve hukuk diplomanızı alarak meslek hayatınıza başlangıç yapabilirsiniz.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim işbirliği ile yürütülen bu eğitim projesi adalet sınavsız lisans tamamlama öğrencilerini yasa fakültesi mezunu yapıyor. önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile gelerek yasa fakültesi kapısından içeri girerek 2 yılda mezun olma şansına sahip olacak hem de hayallerinizi ertelemeden gerçekleştirebileceksiniz. Hayatı ve hayallerinizi ertelemeyin ve Uluslararası Travnik üniversitesi öğrencileri arasında ki yerinizi hemen alın.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları