Kardeş Ülke Kosova’dan Adalet Mezunlarına Özel Eğitim Fırsatı Devam Ediyor

Kardeş Ülke Ukrayna’dan Adalet Mezunlarına Özel Eğitim Fırsatı Devam Ediyor

Adalet lisans tamamlama öğrencileri için Ukrayna’da hukuk fakültesinde eğitim alma şansı devam ediyor. Siz de adalet lisans tamamlama mezunu iseniz Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hukuk fakültesine kayıt yaptırabilirsiniz. Fakültemizde 3. Sınıftan eğitiminize devam ederek yıl kaybı yaşamadan eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

ister açık öğretim öğrencisi olun ister örgün üniversitemizde eğitiminize devam edebilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen yasa fakültesi bugün itibari ile gerçek olabilmekte. Yurt dışı eğitimde Türkçe akreditasyona sahip bir üniversite şekilde dikkatleri üzerine çeken Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi size geleceğin adaletçileri içinde yer alma fırsatı sunuyor. adalet lisans tamamlama öğrencileri üniversitemizde Türkçe eğitim alarak yabancı dil derdi yaşamadan hukuk fakültesi eğitimine devam edebiliyor. tam olarak Türkiye’de ki hukuk fakültelerinde eğitim verici kıymetli akademisyenler tarafından verilen eğitimler burada gerçekleşiyor. öğrenciler hiçbir biçimde eksik bir müfredat ile karşı karşıya kalmadığı bunun gibi yeni yasa dalları ile alakalı oldukça çok seçmeli dersi de alabiliyor.

öğrencilerimiz eğitimlerini 2 yılda bitirerek mesleki yaşamlarına geçiş yapabiliyorlar. Masal bu gibi bir eğitim ile hayallerine giden yola çıkacak; kardeş yurt Ukrayna’da ki bu üniversitemizden mezun şekilde adaletin temsilcileri içinde yer alacaksın.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet lisans tamamlama öğrencisi şekilde senin için önemli bir avantaj oluşturmakta DGS sınavı bu gibi hiç bir ön koşul ilgi etmeden hukuk fakültesi mezunları arasında yer almanda öncülük etmektedir. Bu eğitim projesi 20 yıllık tecrübeleri ile oldukça çok öğrencinin iş hayatlarına başlamasında öncü olan Eurostar ve Point yurt dışı eğitim vasıtası ile gerçekleşmektedir. öğrenciler ön lisans diplomaları ile bize başvurarak kayıt olabilmektedirler. Yılın 12 ayı kayıtlarımız devam etmektedir. Bu nedenle mezun olduğun an diploman ile bize başvurabilirsin.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adliye koridorlarına açılan kapının anahtarına kısa sürede kavuşman için en doğru adres. ön lisans diplomanla gel ve üniversitemizin akademisyenleri ile tanışma ve kendileri ile eğitimler konusunda konuşma fırsatını sende yakala. Sosyal medya üstünden de akademisyenlerimizle iletişime geçebilir; hedeflerin ve yapabileceklerin ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!