Kardeş Ülke Bosna’dan Adalet Mezunlarına Özel Eğitim Fırsatı Devam Ediyor

Adalet lisans tamamlama 2015 öğrencileri için Bosna Hersek’te hukuk fakültesinde eğitim alma şansı devam ediyor. Siz de adalet lisans tamamlama 2015 mezunu iseniz Uluslararası Travnik üniversitesi hukuk fakültesine kayıt yaptırabilirsiniz. Fakültemizde üç. Sınıftan eğitiminize devam ederek yıl kaybı yaşamadan eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

ister açık öğretim öğrencisi olun ister örgün üniversitemizde eğitiminize devam edebilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen yasa fakültesi bugün itibari ile gerçek olabilmekte. Yurtdışı eğitimde Türkçe akreditasyona sahip bir üniversite şekilde dikkatleri üzerine çeken Uluslararası Travnik üniversitesi size geleceğin adaletçileri içinde yer alma fırsatı sunuyor. adalet lisans tamamlama 2015 öğrencileri üniversitemizde 0 Türkçe eğitim alarak yabancı dil derdi yaşamadan yasa fakültesi eğitimine devam edebiliyor. tam olarak Türkiye’de ki hukuk fakültelerinde eğitim verici kıymetli akademisyenler tarafından verilen eğitimler burada gerçekleşiyor. öğrenciler hiçbir biçimde eksik bir müfredat ile karşı karşıya kalmadığı bunun gibi yeni yasa dalları ile alakalı oldukça çok seçmeli dersi de alabiliyor.

öğrencilerimiz eğitimlerini 2 yılda bitirerek mesleki yaşamlarına geçiş yapabiliyorlar. Masal bu gibi bir eğitim ile hayallerine giden yola çıkacak; kardeş yurt Bosna Hersek’te ki bu üniversitemizden mezun şekilde adaletin temsilcileri içinde yer alacaksın.

Uluslararası Travnik üniversitesi adalet lisans tamamlama 2015 öğrencisi şekilde senin için önemli bir avantaj oluşturmakta DGS sınavı bu gibi hiç bir ön koşul ilgi etmeden hukuk fakültesi mezunları arasında yer almanda öncülük etmektedir. Bu eğitim projesi 20 yıllık tecrübeleri ile oldukça çok öğrencinin iş hayatlarına başlamasında öncü olan Eurostar ve Point yurtdışı eğitim vasıtası ile gerçekleşmektedir. öğrenciler önlisans diplomaları ile bize başvurarak kayıt olabilmektedirler. Yılın 12 ayı kayıtlarımız devam etmektedir. Bu nedenle mezun olduğun an diploman ile bize başvurabilirsin.

Uluslararası Travnik üniversitesi adliye koridorlarına açılan kapının anahtarına kısa sürede kavuşman için en doğru adres. önlisans diplomanla gel ve üniversitemizin akademisyenleri ile tanışma ve kendileri ile eğitimler konusunda konuşma fırsatını sende yakala. Sosyal medya üstünden de akademisyenlerimizle iletişime geçebilir; hedeflerin ve yapabileceklerin ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirisin.

Bosna Eğitim Haritası

Bosna Eğitim Tanıtım Videoları