Hukuk Fakültesi Artık Bir Hayal Değil; Kosova'da Hayaller Gerçek Olur

Hukuk Fakültesi Artık Bir Hayal Değil; Ukrayna’da Hayaller Gerçek Olur

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversiteli olmak akademik başarının yanı sıra araştırmacı ve üretken bir düşünceye sahip olmak; yenilikçi fikirlerle geleceğin dünyasına yön vermektir. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Türk öğrencilere kapılarını açmanın ve bir dünya üniversitesi olmanın mutluğunu yaşıyor. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde adalet mezunları yasa fakültesine lisans tamamlıyor. DGS, YGS, LYS sınav şartı olmaksızın öğrenciler burada eğitimlerini tamamlayabiliyorlar. DGS hukuk fakültesi ücretleri açısından da eğitimlerin yıllık harçları Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde uygundur.  Türkiye’de ki özel üniversitelerin oldukça altındadır.

Türkiye’den öğrenciler imtihan stresi yaşamadan, tam olarak Türkçe eğitim alabilmektedirler. Türkiye’den gelen akademisyenler nedeni ile eğitim verilir. Türk hukuku dersleri ile eğitim gerçekleşmektedir. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinin Türkiye’de denkliği mevcuttur. öğrenciler Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip üniversitemizden mezun olduklarında Türkiye’de görev yapabilirler. Avukat olabilir; savcı yada hâkimlik sınavlarına girebilirsiniz. üniversitemizde eğitim saha hak lisans tamamlama öğrencileri eğitimlerine üç. Sınıftan başlayabilecekler ve 2 yılda eğitimlerini tamamlayacaklardır. Bu şekilde yıl kaybı yaşamadan mezun olabilecekler. talebe odaklı eğitim sistemini benimseyen üniversitemiz öğrencilerin kaliteli eğitim alabilmesi için bütün olanakları seferber etmektedir.

Ukrayna’nın Harkov şehrinde bulunan üniversite size adalet dünyasının kapılarını açıyor. DGS hukuk fakültesi ücretleri açısından bakılınca Türkiye’de ki özel üniversitelerden çok aşırı daha düşüktür. Yüksek kalitede eğitimi ve uluslararası akreditasyonu ile Avrupa’da Erasmus ve mezun olduktan sonra da çalışma olanağı tanımaktadır. Eğitimde evrensel değerlere dayalı yenilikçi yaklaşımlar sunmaktadır.  Nitelikli ve değişik eğitim anlayışı ile öğrencileri mesleki yeterlilik açısından tam donanımlı hale getiriyor.

Eurostar ve Point yurt dışı eğitim kurumları işbirliği ile kayıt olabileceğiniz Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi DGS hukuk fakültesi ücretleri açısından da sizlere kolaylık sağlamakta. DGS yasa fakültesi ücretleri öğrencilerimizin aile bütçesini zorlamadan okuyabilmeleri için en avantajlı şekilde düzenleniyor. Siz de hemen ön lisans diplomanız ile gelin ve kayıt işlemlerinizi gerçekleştirerek adalet iş yüksek okulu eğitiminizi yasa fakültesine tamamlayın. Dgs sınavı olmaksızın hukuk fakültesinde eğitim alabilmek için ofislerimize gelin. Gelin eğitiminizi tamamlamanız için sizlerle birlikte Ukrayna’ya yola çıkalım. Hukuk fakültesi hayalinizi beraber gerçekleştirelim.

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!